50 Breaststroke Women - Prelims (Sunday 17 October 2021 - 15h52) | ||||||||||
1. | GREMBOKOLE Alicia | 2006 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:36.97 | 997 pts | ||||
CAF - CENTRE-VAL DE LOIRE / BOURGES | ||||||||||
2. | TRIBOULET Pauline | 2002 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:37.22 | 984 pts | ||||
CAF - CENTRE-VAL DE LOIRE / BOURGES | ||||||||||
3. | KROUBO Lili | 2006 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:37.60 | 966 pts | ||||
CAF - CENTRE-VAL DE LOIRE / BOURGES | ||||||||||
4. | DIAZ Lea | 2003 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:38.06 | 943 pts | ||||
CAF - CENTRE-VAL DE LOIRE / BOURGES | ||||||||||
5. | FERRON Floriane | 2006 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:38.50 | 922 pts | ||||
CAF - CENTRE-VAL DE LOIRE / BOURGES | ||||||||||
6. | FERRON Berangere | 2002 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:38.82 | 906 pts | ||||
CAF - CENTRE-VAL DE LOIRE / BOURGES | ||||||||||
7. | BIDON-PARARD Ninon | 2004 | FRA | CNM ST-GERMAIN-DU-PUY | 00:42.08 | 757 pts | ||||
8. | BIDON Louna | 2006 | FRA | CNM ST-GERMAIN-DU-PUY | 00:42.19 | 753 pts | ||||
9. | CHOLLET Alicia | 2008 | FRA | CNM ST-GERMAIN-DU-PUY | 00:42.62 | 734 pts | ||||
10. | CHAMAILLARD Fleur | 2010 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:42.96 | 720 pts | ||||
11. | BERTRAND Manon | 2004 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:45.13 | 630 pts | ||||
12. | FONTAINE Méline | 2005 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:45.16 | 629 pts | ||||
13. | MORICE Ellenaïs | 2009 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:48.72 | 495 pts | ||||
14. | AUBERGER Lina | 2008 | FRA | CNM ST-GERMAIN-DU-PUY | 00:50.54 | 433 pts | ||||
15. | GARRIDO Romane | 2010 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 00:50.98 | 419 pts | ||||
16. | DAGOIS Maelle | 2008 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 00:51.15 | 413 pts | ||||
17. | PACE Maly | 2009 | FRA | CNM ST-GERMAIN-DU-PUY | 00:52.12 | 383 pts | ||||
18. | CHAMAILLARD Lison | 2011 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:52.56 | 369 pts | ||||
19. | CHEVILLOT Emma | 2008 | FRA | CNM ST-GERMAIN-DU-PUY | 00:54.06 | 325 pts | ||||
20. | LALEVEE Claire | 2010 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 00:55.89 | 275 pts | ||||
21. | GE Océane | 2009 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 00:55.99 | 272 pts | ||||
22. | GHORZI Chloé | 2009 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:56.28 | 265 pts | ||||
23. | DECHERY Zoé | 2010 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 00:57.55 | 233 pts | ||||
24. | JALLET Théa | 2010 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 00:57.64 | 231 pts | ||||
25. | VACCA Lalie | 2011 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 00:58.04 | 221 pts | ||||
26. | CHABLA Kahyna | 2011 | FRA | CN ST-FLORENT-SUR-CHER | 01:00.63 | 164 pts | ||||
27. | YAZIDI Sana | 2010 | FRA | AQUATIC CLUB BOURGES | 01:01.11 | 155 pts |