Team 1 |
BULOT Nolan (2003) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
D'HENRY Matteo (2003) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
DEVOGELAERE Bastien (2004) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
LUTUN Jules (2008) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
LUTUN Mattéo (2004) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
NICODEME Gabriel (2002) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
POUILLE Samuel (2005) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
ROSEAU Gauthier (2000) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
SCHREFHEERE Noah (2006) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
TANKERE Guillaume (2000) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
CARRU Line (2006) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
DEBAVELAERE Chloé (2005) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
DEZOOMER Yseline (2003) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
DUHAMEL Margaux (2004) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
HENNEBELLE Anaë (2005) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
KESTELOOT Maelys (2003) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
LUTUN Jade (2010) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
SAPELIER Saona (2002) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
SEYS Emma (1979) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
TROMONT Salomé (2006) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |