Team 1 |
BARBERIS Nathan (1997) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
BROUILLET Jerôme (1980) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
CALAIS Romain (2003) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
CATTOEN Noa (2004) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
CUNY Marc (2004) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
DEJEAN Sofiane (2004) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
HERNIOU Stéphane (1974) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
LOYANT--BELLIER Corentin (2005) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
PASQUET Arnaud (1986) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
TOURE Ousmane (2002) MLI |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
BAUSSY Melanie (2004) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
BERTONE Laura (2003) ITA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
BILIOTTI Ornella (2004) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
CALATAYUD Levanna (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
FONTAINE-MAURIN Teïssa (2005) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
GERBIER Kiara (2004) POL |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
GIBSON Zoe (2002) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
GOREINI Nina (2007) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
MARTIN Ylona (2003) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
ROMDHANE Lilia (2006) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
Team 2 |
CALAIS Alice (2008) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
DE LUMLEY Benedicte (2008) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
GHIGO Marie (2007) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
HAMADI Amal (2005) TUN |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
JUAN Celeste (2006) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
LABADI Aya (2005) MAR |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
MAILHOL Prune (2007) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
SALES Lorella (2006) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
TIONG Iyashii-Mel (2006) PHI |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
TIONG Kashira (2005) PHI |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |