Team 1 |
BIGNON Yannick (1981) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
BOUSSEAU DENIS Hugo (1998) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
CHERET Alban (1980) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
DUCCI Mathis (2004) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
FLEUROUX Alexis (1990) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
MORTIER Jérémy (1995) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
PASTOREL Fabien (2002) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
RINAUDO Louis (2002) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
VAROQUIER Mathieu (2002) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
VIALETTE Julien (1992) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
CALARCO Clara (2006) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
DARDOUILLET Sophie (1987) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
DORIQUE Lisa (2003) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
DRUGEON Florence (1985) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
LEGER Camille (2004) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
PARMENTIER Romane (2006) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
RAMPNOUX Léa (2001) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
SHAW Camille (1988) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
TORCIA Clémence (2002) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
ZACHELIN Naomie (1998) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
Team 2 |
BIDOT-ORIGNAC Tim (2005) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
BRINDEAU Raphael (2005) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
CARLONY François (1985) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
GOMIT Damien (1988) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
MAUDUCHET FRAYSSE Louis (2005) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
MEKENESE Kilisitofo (2000) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
NAPOLI Enzo (2000) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
ROMEO Nicolas (2000) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
SCHLIENGER Lilian (2007) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
SHAW Karl (1982) GBR |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |