Team 1 |
BERNARD Thibaud (2000) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
BESSADI Naïm (1981) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
DUVAL Elias (2004) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
GUILLOTEAU Judicaël (1986) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
HAMDI Rafik-Samir (1976) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
JAUME Louis (2003) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
LE MEUR Jérémy (1987) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
LE MOAL Baptiste (2003) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
LEROY Thomas (1988) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
SEGURA Mateo (2004) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
AVRAM Briana (2002) ROU |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
BELLEGUIC Amaelle (2005) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
BRUNOT Romane (2002) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
DERON Estée (2004) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
GREMBOKOLE Alicia (2006) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
LAUMAILLER Marion (2006) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
LEFRANC Fiona (2005) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
MORICE Auréline (1988) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
RICHET Marion (1990) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
VAXELAIRE Anais (2003) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
Team 2 |
AUGIER Gabriel (2003) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
BEAUGER Martin (2006) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
BOURDELAS Louis (2003) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
CARNIATO Enzo (2004) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
CICHOCKY Kelyan (2006) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
DUPUIS Eliott (2008) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
LAUMAILLER Clement (2004) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
MATHIEU Clément (2005) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
MOREAU Dorian (2004) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
PINON Raphael (2004) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
BAUDOUX Héloïse (2000) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
BERCHER Marie (2006) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
DUPUIS Lou (2005) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
FONTAINE Maelle (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
LARROQUE Jimena (1980) ESP |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
LOBATO Maïa (2006) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
MARCHAND Leslie (1986) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
TETTAMANTI Clélia (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
TROUILLY Pauline (1995) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
VILLEDIEU Sandrine (1973) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
Team 3 |
COLLO Alban (2007) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
DELEMAZURE Tom (2006) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
DEMEUSE Roméo (2006) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
GOUIN Alexis (2007) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
KARBAL Adam (2006) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
LEGUAY Garis (2007) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
LESCOET Leni (2007) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
LEVEUZIT Nôa (2007) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
LUCAS Christophe (2006) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
QUENTIN Samuel (2009) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
AUGE Ninon (2007) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
BERNARD Ninon (2007) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
FATOUX Manon (2007) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
GAULT Romane (2008) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
JOURDAN Agathe (2008) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
LEGRAND Charlotte (2007) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
MAGUET Camille (2008) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
PAQUIGNON Amandine (2006) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
QUILLOU Ines (2008) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
Team 4 |
BALENCOURT Brice (2008) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
BLANZAT Jules (2008) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
BUCHON Arthur (2008) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
COUTIN Sacha (2005) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
DESRUES Arthur (2005) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
GRESSIN Antonin (2007) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
JAMONNEAU Rayan (2006) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
LOUIS Ethan (2007) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
MUMCU Egemen (2005) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
POZZOBON Amaury (2008) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
AOUDIA Shaneze (2008) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
ARSLANYUREK Iklime (2008) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
DECODTS Lucie (2008) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
DOS SANTOS Anais (2006) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
DOUSSINEAU Lise (2007) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
DUVAL Cécilia (2006) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
FAVRIS Naomie (2007) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
KARBAL Rhita (2008) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
ROUAULT Fanny (2006) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
TAZI Shirine (2007) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
Team 5 |
BEAUGER Aramis (2001) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
CARON Enzo (2003) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
CHASSELUT Matéo (2003) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
CHURIN Yvan (2001) RUS |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
CUSTOT Mathias (2004) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
FRANCOIS Matthieu (2000) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
MARTINS Lorenzo (2003) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
MURET Clément (2002) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
POREE Timothée (2003) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
RAPICAULT Quentin (2001) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
BERROUX Karelle (2004) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
BOUTHELLIER Manon (2002) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
BREANT Samantha (2003) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
CHAMPAGNE Juliette (2004) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
FOSSE Camille (2002) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
GAUTHIER Valentine (2003) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
HUGUET Romane (2002) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
JASSANI Rania (2002) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
MOALI Nour (2005) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
MONOT Mathilde (2004) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
Team 6 |
BOULARD Mathys (2003) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
IOCHEM Brice (2000) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
LE BERRE Antoine (2003) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
MAITREJEAN Maxence (2004) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
MASKINE Hamza (2004) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
PAQUIGNON Valentin (2001) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
RYBAK Lucas (2004) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
WAVELET David (1971) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
BOSSARD Martine (1950) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
BOYER Catherine (1965) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
CORDIER-FOUCHER Anne-Valerie (1977) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
DESOMBRE Francoise (1969) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
GOUSSARD Line (1961) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
LEBERON Ségolène (1994) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
MORETTI-MENOU Michele (1958) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
MOSCONE Sylvie (1948) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
PAOLETTI Héloise (1987) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
PONÇON Anne (1972) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
Team 7 |
4x200 Freestyle Men |
|
ABAUL Dorian (2002) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
BEAUGER Mathis (2004) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
BEAUJOUAN Louis (2004) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
CAPO Léo (2002) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
DURAND Maxime (2003) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
LUCAS Arnaud (2001) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
PEREIRA Rémi (2003) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
PERRIN Arthur (2001) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
RITAINE Jérémy (2002) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
Team 8 |
BARBOUX Cyrille (1974) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
BOULARD Anthony (1995) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
CASTELAS Pascal (1966) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
CHAPPE Eric (1957) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
DE CARVALHO Yannick (1968) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
LAUMAILLER Antoine (1995) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
LAUMAILLER Laurent (1973) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
NIERDING Joeffrey (1977) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
PEREZ Julien (1990) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
RICHARD Laurent (1978) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
Team 9 |
AUVINET Guillaume (1987) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
BOUDET Pierrick (1983) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
DARCEL Loic (1956) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
DEVAUX Augustin (1975) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
HALLOIN Thierry (1967) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
LE GUEN Thierry (1955) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
LEFEBURE Dominique (1959) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
MANCIPOZ Christophe (1971) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
MELOU Francois (1967) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
ROBLIN François (1956) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |