Entry List by team
CN CHÂTEAUDUN
Code structure : 629 - District : CENTRE-VAL DE LOIRE (1580) - Department : EURE-ET-LOIR (1607)
Number of individual commitments:20
Number of engaged relay:36
Team 1 |
BOILEAU Mathieu (1989) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
BOUILLY Clément (2005) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
DURAND Matis (2004) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
FOISNON Enzo (2006) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
LEROY Denis (1966) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
SEQUEIRA-DAIRE Lorenzo (2005) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
SILVAIN Paul (1970) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
SILVAIN Raphaël (2000) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
TARDIF Alexis (2004) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
VISAGE Antoine (1988) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
ANSQUER Charlotte (2001) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
GOT Lucille (2005) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
LANGLOIS Lola (2005) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
LE COCGUEN Lola (2005) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
MANCEAU Anna (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
MAUPOU Léa (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
MELECK Jade (2003) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
MOUHSSINE Wydiene (2006) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
RICATEAU Constance (2004) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
TRAINSON Emma (2003) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |