Team 1 |
AUBRY Dylan (2004) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
DUFER Maxime (2001) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
DUFER Romain (1992) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
LOSAY-MARTIN Benjamin (2005) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
MARIE JOSEPH Baptiste (2004) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
MARIE JOSEPH Quentin (2008) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
MARTIN Aurélien (1986) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
PAILLUSSON Elouan (2004) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
PEYPOUDAT Noah (2004) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
POLVE Antonin (1999) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
AUBARD Ambrine (2001) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
BOULAY Floriane (2004) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
CHESNEAU Marie-Charlotte (1991) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
COQUAND Loane (2005) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
DEROCQ Oceane (2002) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
FERRON Floriane (2006) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
FLOHIC Lisa (2006) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
LAVRAT Melanie (2003) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
PINOT Ombeline (2005) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
POLVE Lilou (2005) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |