Team 1 |
AUGUSTE Rémi (2004) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
BARUZIER Loukas (2004) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
BONHOMME Célien (2002) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
FIEVET Mathieu (1991) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
HUNET Marvin (2001) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
MATTIUZZI Cyril (1997) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
MERCIER Florian (2002) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
SAUDEMONT Felix (2001) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
SIMON Louis (2005) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
VAQUETTE Noah (2005) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
BONHOMME Florine (1999) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
CORNUEL Nell (2003) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
DEPRET Amelie (1999) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
FIRLEJ Pauline (2006) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
GUILLEMAN Nolwen (1999) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
HERBAUX-VERMEULEN Anais (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
LIETARD Marie-Anaïs (2006) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
ROUSSEL Marie (2002) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
SIEDLECKI Justine (2003) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
WILLE Lisa (2002) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
Team 2 |
ALLARD Charles (2007) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
BARUZIER Djany (2006) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
BOUTILLIER Louis (2005) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
DUBREUCQ Raphaël (2006) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
GUILLEMANT Noa (2005) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
HAREL Alexandre (2004) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
LAVIGNASSE-DUBRULLE Baptiste (2006) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
REZIGA Mourad (2006) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
SIEDLECKI Martin (2005) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
VAQUETTE Nicolas (2002) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
ASSET Anais (2000) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
ASSET Lauryne (1997) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
BECART Noémie (1996) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
DELAHAYE Justine (2004) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
FIRLEJ Juliette (2008) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
LAVIGNASSE-DUBRULLE Amélie (2007) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
MARCHANT-GAWEL Célia (2004) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
NDJIKEU Ines-Maëva (2005) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |
RICHÉ Justine (2003) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
THUILLIERS Clara (2004) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
Team 3 |
BALIN-FERET Raphaël (2008) FRA |
200 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[1er position] |
BARUZIER Lenny (2008) FRA |
100 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[2e position] |
DELPLACE Romain (1995) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[5e position] |
4x100 Medley Men |
[2e position] |
DUBRULLE Jerome (1973) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[3e position] |
4x200 Freestyle Men |
[2e position] |
4x100 Medley Men |
[4e position] |
GUILLEMANT Tom (2002) FRA |
100 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[9e position] |
HAREL Thomas (2007) FRA |
200 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[4e position] |
4x200 Freestyle Men |
[3e position] |
4x100 Medley Men |
[3e position] |
LIETARD Louis-David (2008) FRA |
400 Freestyle Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[8e position] |
4x200 Freestyle Men |
[4e position] |
PERRIN Mathéo (2007) FRA |
100 Backstroke Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[7e position] |
PETTE Frédéric (1961) FRA |
100 Butterfly Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[6e position] |
SAUDEMONT Mathieu (1994) FRA |
200 Medley Men |
|
10x50 Freestyle Men |
[10e position] |
4x200 Freestyle Men |
[1er position] |
4x100 Medley Men |
[1er position] |
BENOIT Camille (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[9e position] |
BOULANGER Virginie (1978) FRA |
100 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[1re position] |
CARPENTIER Cécile (1978) FRA |
200 Backstroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[4e position] |
4x200 Freestyle Women |
[1re position] |
CARPENTIER Eve (2007) FRA |
200 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[5e position] |
4x100 Medley Women |
[2e position] |
DELAHOUSSE Chloé (2008) FRA |
400 Freestyle Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[6e position] |
4x200 Freestyle Women |
[4e position] |
4x100 Medley Women |
[1re position] |
DELMOTTE Jade (2005) FRA |
100 Medley Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[10e position] |
DOS Mélina (2007) FRA |
100 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[7e position] |
4x100 Medley Women |
[4e position] |
DRUDI Naomie (2007) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[3e position] |
GUILBERT Cécilia (2003) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[8e position] |
4x200 Freestyle Women |
[2e position] |
LAVIGNASSE-DUBRULLE Julie (2007) FRA |
200 Butterfly Women |
|
10x50 Freestyle Women |
[2e position] |
4x200 Freestyle Women |
[3e position] |
4x100 Medley Women |
[3e position] |