100 Medley Women - Prelims Avenirs -Poussines : 9-11 ans (Sunday 14 June 2015 - 14h40) | ||||||||||
1. | DUCHMANN Roxane | 2004 | FRA | A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE | 01:23.82 | 783 pts | ||||
2. | ALBISTUR Victoria | 2004 | FRA | A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE | 01:26.02 | 730 pts | ||||
3. | EBERHARD Louna | 2004 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:27.39 | 698 pts | ||||
4. | MARTIN SAEZ Miryam | 2004 | ESP | CN HENDAYE | 01:28.11 | 682 pts | ||||
5. | PICHON Margot | 2004 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:33.54 | 564 pts | ||||
6. | MIRANDA Amaia | 2004 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:33.86 | 557 pts | ||||
7. | LARROUDE Elsa | 2004 | FRA | DAUPHINS SECTION PALOISE | 01:35.62 | 522 pts | ||||
8. | TOUYAROT Amaya | 2004 | FRA | MAREMNE ADOUR COTE-SUD NAT | 01:36.06 | 513 pts | ||||
9. | SIVADON Coline | 2004 | FRA | AQUA LONS BARRACUDAS | 01:37.35 | 488 pts | ||||
10. | RIVERIE Tina | 2005 | FRA | ASPTT PAU | 01:38.73 | 461 pts | ||||
11. | FERRY Adriana | 2005 | FRA | ASPTT PAU | 01:41.21 | 416 pts | ||||
12. | DUBOSCQ Julie | 2004 | FRA | STADE MONTOIS NATATION | 01:41.81 | 406 pts | ||||
13. | BOURLON Jeanne | 2004 | FRA | A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE | 01:42.17 | 399 pts | ||||
14. | BERGERET Anouk | 2005 | FRA | ASPTT PAU | 01:42.24 | 398 pts | ||||
15. | INCHAUSPE Haize | 2006 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:42.36 | 396 pts | ||||
16. | AHYEE LABART Marie | 2004 | FRA | BORN ET EAU CLUB MIMIZAN | 01:43.00 | 385 pts | ||||
17. | MARIETTE Eva | 2004 | FRA | DAUPHINS SECTION PALOISE | 01:43.48 | 377 pts | ||||
18. | FAGES Elaia | 2006 | FRA | A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE | 01:44.00 | 368 pts | ||||
19. | TRAINEL Elise | 2004 | FRA | BORN ET EAU CLUB MIMIZAN | 01:46.28 | 331 pts | ||||
20. | GODARD Coline | 2004 | FRA | A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE | 01:47.50 | 312 pts | ||||
21. | ROWLAND Marie | 2004 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:48.16 | 302 pts | ||||
22. | ROBU Naomi | 2006 | ROU | CN HENDAYE | 01:49.14 | 287 pts | ||||
23. | ANCHEN Zoé | 2004 | FRA | OLORON NATATION 64 | 01:51.50 | 253 pts | ||||
24. | SALABERT Yaelle | 2005 | FRA | AQUA LONS BARRACUDAS | 01:51.59 | 252 pts | ||||
25. | HUERGA Alice | 2004 | FRA | ASPTT PAU | 01:51.92 | 248 pts | ||||
26. | ROUSSELOT Inès | 2004 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:52.52 | 239 pts | ||||
27. | FERRY Natascha | 2006 | FRA | ASPTT PAU | 01:55.14 | 205 pts | ||||
28. | NIJSSEN--SERAN Nikita | 2006 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 01:57.55 | 176 pts | ||||
29. | BOURDON Charline | 2004 | FRA | CN HENDAYE | 01:57.75 | 174 pts | ||||
30. | PLANCHET Yaëlle | 2004 | FRA | ANGLET OLYMPIQUE | 02:04.16 | 108 pts | ||||
31. | GUIVARCH Angele | 2006 | FRA | BORN ET EAU CLUB MIMIZAN | 02:09.53 | 65 pts |