50 Breaststroke Women - Prelims (Sunday 17 November 2019 - 09h30) | ||||||||||
1. | LAINÉ Ambre | 2007 | FRA | CN AUCH | 00:38.78 | 908 pts | ||||
2. | LEDUN Manon | 2005 | FRA | CN AUCH | 00:39.71 | 864 pts | ||||
3. | MEHAY-DEBLADIS Manon | 2006 | FRA | DAUPHINS BAGNÈRES-DE-BIGORRE | 00:39.92 | 855 pts | ||||
4. | BRAUD Maud | 2004 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:40.72 | 818 pts | ||||
5. | SADOWY Chloe | 2007 | FRA | CN AUCH | 00:40.90 | 810 pts | ||||
6. | AURORA Louise | 2007 | FRA | CN AUCH | 00:41.28 | 793 pts | ||||
7. | OBERLE Oceane | 2005 | FRA | TARBES NAUTIC CLUB | 00:42.94 | 720 pts | ||||
8. | DUPUY Emma | 2006 | FRA | E.P SEMEAC TARBES NAT | 00:43.34 | 703 pts | ||||
9. | BARRERE Chloe | 2005 | FRA | LOURDES NATATION | 00:43.93 | 679 pts | ||||
10. | PALACIN Olivia | 2006 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:44.80 | 643 pts | ||||
11. | ROUSSIE Romane | 2007 | FRA | DAUPHINS BAGNÈRES-DE-BIGORRE | 00:45.05 | 633 pts | ||||
12. | DARGENT Audrey | 2000 | FRA | CN AUCH | 00:45.12 | 631 pts | ||||
13. | ACHARD Romane | 2006 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:46.09 | 593 pts | ||||
14. | RICHARD-FLAMAND Kaya | 2006 | FRA | E.P SEMEAC TARBES NAT | 00:46.38 | 581 pts | ||||
15. | LACAZE Martine | 2004 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:46.81 | 565 pts | ||||
16. | POCINO Fiona | 2006 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:47.04 | 556 pts | ||||
17. | ROUANET Kitty | 2007 | FRA | TARBES NAUTIC CLUB | 00:47.09 | 555 pts | ||||
18. | MORIN Audrey | 2006 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:47.14 | 553 pts | ||||
19. | CARNINO Lison | 2006 | FRA | LOURDES NATATION | 00:48.16 | 515 pts | ||||
20. | LAFORGUE Lysia | 2007 | FRA | E.P SEMEAC TARBES NAT | 00:48.17 | 515 pts | ||||
21. | CHATARD Laure | 2007 | FRA | TARBES NAUTIC CLUB | 00:48.45 | 505 pts | ||||
22. | VARRIN Maud | 2004 | FRA | LOURDES NATATION | 00:50.29 | 442 pts | ||||
23. | ENCAUSSE Fanny | 2007 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:50.90 | 421 pts | ||||
24. | MUR Manon | 2008 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:52.03 | 385 pts | ||||
25. | TRIBOUILLOIS Alwen | 2004 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:52.13 | 382 pts | ||||
26. | THOLE Leia | 2006 | FRA | LOURDES NATATION | 00:52.91 | 359 pts | ||||
27. | PALACIN Maïlys | 2009 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:53.34 | 346 pts | ||||
28. | CIEUTAT Lilou | 2009 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:55.31 | 290 pts | ||||
29. | PLAGNOT Adelie | 2008 | FRA | DAUPHINS BAGNÈRES-DE-BIGORRE | 00:55.34 | 289 pts | ||||
30. | BERT-LATRILLE Mila | 2008 | FRA | E.P SEMEAC TARBES NAT | 00:56.67 | 255 pts | ||||
31. | GOMEZ Charline | 2007 | FRA | CN LANNEMEZAN | 00:56.93 | 248 pts | ||||
32. | SOUCAZE Fanny | 2009 | FRA | DAUPHINS BAGNÈRES-DE-BIGORRE | 00:57.81 | 227 pts | ||||
33. | BOUTIT Imene | 2009 | FRA | CN AUCH | 00:59.07 | 197 pts | ||||
34. | FOURCADE Jeanne | 2008 | FRA | DAUPHINS BAGNÈRES-DE-BIGORRE | 01:03.50 | 111 pts |