Back to liveffn portail
Liveffn portail
Sports results announced throughout the liveffn.com are provided for informational purposes and have no contractual value. IMPORTANT, only the results published on the Federal website(ffnatation.fr) are validated by the institution.
Warning
Français
English
English
Venez visiter le site de la FFN
HENDAYE
Championnat Régional Interclubs TC - Poule 64 - 25 m
Sunday 6 November 2016
Welcome
Swimming the Web
Homepage
Program
programmation
Start-List
Program
Results
To learn more
Live
Live Results !
Lists
Lists informations
Statistics
Commitments statistics on the competition
Events
Entry List by events
Teams
Start-List by team
Competitors
Start-List by competitor
Start-List by competitor
List of Participants (90)
ABADIA Anita
2003
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
ABADIA Antoine
2001
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
ACARD Guillaume
2005
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
AGUERGARAY Iban
2000
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
AGUIRRE Mirentxu
1998
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ALBISTUR Margaux
2002
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
ALMANDOZ Iker
2003
ESP
CN HENDAYE
BACHIR Yannis
2002
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
BESSENAY Julien
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
BOULANGER Illan
2003
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
BRIAULT Aines
2005
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
BRIAULT Nahia
2002
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
BUCH Esteban
2007
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
CANTO Lola
2000
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
CESAT Oier
2003
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
CHAUFFOURIER Eva
2002
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
CHAUFFOURIER Stanislas
2005
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
CHAULIAC Marie
2001
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
CHEVALIER Mathieu
1980
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
COCOYNACQ Paul
2003
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
DA ROCHA Mathieu
2000
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
DAUGAREIL Maëlys
2002
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
DERIGLAZOFF Chloe
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
DRAGNE Roberto-Gabriel
2005
FRA
CN HENDAYE
DUFOUR Nicolas
2001
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
DUHAU-MARMON Nicolas
2000
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
DUPAQUIER Alix
2006
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
EBERHARD Louna
2004
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ECHARRY Julen
1999
FRA
CN HENDAYE
ESPIL Yohan
2003
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ETEVE Roxane
2001
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
FABET Matthieu
2003
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
FASQUEL Luc
2000
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
FERNANDEZ Mélanie
2000
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
GANTOU Leelou
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
GESTIN Sacha
2005
FRA
CN HENDAYE
GIRAUDEAU Melina
2003
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
GRENADE Endika
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
GUADAGNINO Carla
2003
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
GUERIN Lucas
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
HAIVAZ Catalin
2004
ROU
CN HENDAYE
HAMES Quentin
2001
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
HAUSCARRIAGUE Lisa
2000
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
HERMOSILLA SENARGOUS Matéo
2001
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
HERNANZ Gabriel
1998
ESP
CN HENDAYE
INCHAUSPE Haize
2006
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ITHURBIDE Marie
2002
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
ITHURBIDE Thomas
1998
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
LAMBERT Elisa
2001
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
LARDIN Grégoire
2002
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
LAROCHE Mila
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
LARRIEU Mathis
2005
FRA
CN HENDAYE
LARRONDO Thomas
2002
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
LARRUE Tom
2000
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
LATXAGUE Laura
2002
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
LECHARDOY Emma
2003
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
LERECOUVREUX Clément
2004
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
LIPINSKI Lou
2007
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
LOPEZ Manuela
2003
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
MALFATTI Hugo
2000
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
MARTIN Léa-Lou
2002
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MENDIBURU Alicia
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
MIRANDA Amaia
2004
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MOLINIER Teva
2000
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
NIJSSEN--SERAN Kosmo
2002
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
NOVION DUCASSOU Lea
1999
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
PAULORENA Léa
2000
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
PEREYRE-HUCHEDE Baptiste
2006
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
PEREZ Lola
2005
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
PICHON Margot
2004
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
PICHON Titouan
2001
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
PONY Xane
2001
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
POOL-JONES Jonah
2002
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
RABAGNY Victoria
2004
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
ROBIN Thomas
2003
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
ROBU Paul
2003
FRA
CN HENDAYE
ROCQUES PEYRUSSE Clara
2006
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
RODOLFO Clément
1994
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
ROGER Aurian
2003
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
SALLABERRY Pantxika
2002
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
TACHEAU Arthur
2002
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
TARRAT Samuel
2000
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
TEOTONIO Elea
2002
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
UHARRIET Mayana
2005
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
URDEA Eustacio
2004
POR
CN HENDAYE
VALVERDE Killian
2005
FRA
CN HENDAYE
VAN WESTERING Kai
2003
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
VAN WESTERING Karen
2006
USA
BIARRITZ OLYMPIQUE
VILLARROYA Alex
2003
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
VIOLE Nicolas
2001
FRA
ANGLET OLYMPIQUE