Back to liveffn portail
Liveffn portail
Sports results announced throughout the liveffn.com are provided for informational purposes and have no contractual value. IMPORTANT, only the results published on the Federal website(ffnatation.fr) are validated by the institution.
Warning
Français
English
English
Venez visiter le site de la FFN
ORTHEZ
Circuit 2 Avenirs - 25 m
Sunday 17 Mars 2019
Welcome
Swimming the Web
Homepage
Program
programmation
Start-List
Program
Results
To learn more
Live
Live Results !
Lists
Lists informations
Statistics
Commitments statistics on the competition
Events
Entry List by events
Teams
Start-List by team
Competitors
Start-List by competitor
Start-List by competitor
List of Participants (87)
AGULHON-HAUTENAUVE Cyprien
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
ALBALAD Hugo
2008
FRA
ORTHEZ MOURENX NATATION
ALLONGUE Mathis
2008
FRA
OLORON NATATION 64
ANDRÉ Sarah
2010
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
BATTUT Lisa
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
BEDOUT Amélie
2009
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
BODIN Sacha
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
BOURTGUISE Ema
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
BRASSAC Quentin
2008
FRA
ORTHEZ MOURENX NATATION
BREGEON Valentin
2008
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
BUCH Cassandra
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
CAMPANE Otxanda
2009
FRA
OLORON NATATION 64
CHEVALIER Paul
2008
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
CHIFFRE Raphaël
2009
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
CONSTANTIN Yan
2010
FRA
OLORON NATATION 64
COURREGES Quentin
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
CRÉPIN Antton
2008
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
DAMAIN-DESCAZEAUX Léo
2008
FRA
OLORON NATATION 64
DE VILLARD Jean
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
DEL POZO Noemi
2009
ESP
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
DELRIEUX Xane
2009
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
DEMEULENAERE Célian
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ESPOSITO Luca
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ETCHEVERRY Peio
2009
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
ETEVE Yaël
2009
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
FANTIN Léopold
2008
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
FARGALLO Haize
2009
FRA
CN HENDAYE
FISCHER Lorea
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
FROMHOLZ Corentin
2008
FRA
OLORON NATATION 64
GALZAGORRI Oihan
2009
FRA
ORTHEZ MOURENX NATATION
GARCIA Emma
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
GARCIA Ines
2009
FRA
CN HENDAYE
GARCIA Lucas
2010
FRA
CN HENDAYE
GINELLI Alix
2010
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
GORRITI Ester
2009
SVK
CN HENDAYE
GUERIN Noah
2008
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
GUESDON--DAMESTOY Nolhan
2008
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
GUEZOU Pierre
2009
FRA
OLORON NATATION 64
HARRIET Bastien
2008
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
HENNART Tom
2009
FRA
OLORON NATATION 64
HENRI Victor
2008
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
HERNANDEZ PASCOUAU Lucie
2010
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
HOADLEY Kalina
2010
BUL
OLORON NATATION 64
IABANGI Vasco
2008
POR
CN HENDAYE
INNES Maéva
2010
FRA
OLORON NATATION 64
JAUREGUY Inko
2009
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
LAHITETTE Aïnara
2010
FRA
OLORON NATATION 64
LARROUSSE Rémy
2008
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
LENFANT Corentin
2009
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
LEPOUTERE Jules
2009
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
MALATO Nathan
2009
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
MARASESCU Nicolas
2008
ROU
AQUA LONS BARRACUDAS
MARGUERON ADOUL Aissam
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
MARGUERON ADOUL Marwa
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
MARTIARENA Aitana
2010
ESP
CN HENDAYE
MARTIN SAEZ Alvaro
2009
FRA
CN HENDAYE
MARTIN Timothée
2009
FRA
OLORON NATATION 64
MARTINE Chloé
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
MEALLET LAFFITTE Iban
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MESTRESSAT Jacques
2009
FRA
OLORON NATATION 64
MEZZALIRA Nino
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MICALETTO Tiago
2010
FRA
CN HENDAYE
MOTA Iban
2008
FRA
OLORON NATATION 64
N'TELA--DREUX Yaelle
2010
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
NIEUCEL Nina
2009
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
ONNAINTY AUGE Antton
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
PAILLARD Jade
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
PAILLE BARRERE Natael
2008
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
PALUS-AGUILAR Sacha
2008
FRA
OLORON NATATION 64
PERMALL Malya
2009
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
PEYRICAL Astéria
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
PUCHOIS Faustine
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
RANSOM Chloé
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
RANSOM Taina
2009
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
SALANAVE Emma
2009
FRA
OLORON NATATION 64
SANSON Jérémy
2008
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
SIVADON Lily
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
STEENWEG Mathys
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
TESSIER Emalou-Xuan
2010
FRA
OLORON NATATION 64
TOUSCH-PINEAU Florentin
2008
FRA
ORTHEZ MOURENX NATATION
TREGOU Hugo
2008
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
TRONCA Killian
2008
ITA
BIARRITZ OLYMPIQUE
VERCELLONE Gauthier
2008
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
VIDAL Arthur
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
VIDAL Peio
2009
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
VIGNES Kepa
2008
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
VIGNOLLES Leon
2010
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS