Start-List by team
POSEIDON AQUA CLUB MONTDIDIER
Code structure : 1749 - District : HAUTS-DE-FRANCE (3006) - Department : SOMME (1663)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:4
Team 1 |
DELPECH Julien (1988) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:03.52 |
Dimanche 11 Novembre |
16h35 |
DUTRIAUX Gregory (1981) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x100 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:42.50 |
Samedi 10 Novembre |
16h47 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:09.55 |
Dimanche 11 Novembre |
15h53 |
FORTANE Arnaud (1988) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x100 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:42.50 |
Samedi 10 Novembre |
16h47 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
08:18.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:24.41 |
Samedi 10 Novembre |
15h33 |
GUEUDET Emmanuel (1976) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x100 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:42.50 |
Samedi 10 Novembre |
16h47 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
08:18.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
00:57.20 |
Dimanche 11 Novembre |
16h23 |
GUEUDET Eric (1979) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
08:18.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
04:31.31 |
Samedi 10 Novembre |
16h02 |
LACOSTE Guillaume (1980) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
02:39.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h49 |
LESOURD Arnaud (1976) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:09.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h47 |
MARTIN Romain (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 3 |
02:48.13 |
Samedi 10 Novembre |
16h24 |
PEMOLE Thomas (1987) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
4x100 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
03:42.50 |
Samedi 10 Novembre |
16h47 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
08:18.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:12.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h16 |
PETERMANN Laurent (1963) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 7 |
04:25.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h23 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:13.50 |
Dimanche 11 Novembre |
16h06 |