Start-List by team
P.V GRANDVILLIERS NATATION
Code structure : 1982 - District : HAUTS-DE-FRANCE (3006) - Department : OISE (1619)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:4
Team 1 |
BECQUEREL Julia (1996) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
4x100 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:10.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h37 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
09:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h11 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:22.33 |
Dimanche 11 Novembre |
16h29 |
COLOMBIER Justine (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
09:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 8 |
02:46.66 |
Dimanche 11 Novembre |
16h41 |
GODEFROY-FIMES Maurine (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
02:59.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h43 |
GOSSON Sarah (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
05:21.75 |
Dimanche 11 Novembre |
16h08 |
HEMMER Marine (1988) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
4x100 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:10.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h37 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h11 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:03.47 |
Samedi 10 Novembre |
15h54 |
LEDUC Julie (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 6 |
01:28.68 |
Samedi 10 Novembre |
16h19 |
LEROY Emeline (1996) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
4x100 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:10.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h37 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
09:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h11 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:20.52 |
Samedi 10 Novembre |
15h42 |
MENARD Kassandra (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:19.13 |
Dimanche 11 Novembre |
15h54 |
PAUQUET Faustine (1995) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
4x100 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:10.00 |
Samedi 10 Novembre |
16h37 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
09:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h11 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:12.48 |
Samedi 10 Novembre |
16h10 |
TILLETT Susan (1995) GBR |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:00.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h06 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:22.80 |
Samedi 10 Novembre |
15h28 |