Start-List by team
SC THIONVILLE
Code structure : 306 - District : GRAND-EST (3000) - Department : MOSELLE (1653)
Number of individual commitments:41
GIACOMINI Paolo (1998) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 12 |
line 6 |
02:07.14 |
Vendredi 20 Juin |
11h40 |
100 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 1 |
01:05.30 |
Samedi 21 Juin |
08h45 |
400 Freestyle Men |
|
serie 10 |
line 8 |
04:31.66 |
Samedi 21 Juin |
13h24 |
50 Butterfly Men |
|
serie 9 |
line 8 |
00:28.58 |
Dimanche 22 Juin |
09h52 |
GONZALEZ Victor (1997) FRA |
1500 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 5 |
17:20.90 |
Vendredi 20 Juin |
12h59 |
400 Freestyle Men |
|
serie 14 |
line 8 |
04:25.44 |
Samedi 21 Juin |
13h45 |
800 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 6 |
09:00.00 |
Dimanche 22 Juin |
16h43 |
MARCHESIN Gaëtan (1999) FRA |
1500 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
18:02.40 |
Vendredi 20 Juin |
12h40 |
400 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 2 |
04:37.61 |
Samedi 21 Juin |
13h08 |
800 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 3 |
09:26.77 |
Dimanche 22 Juin |
13h37 |
VEYNAND Rémi (1998) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
00:33.78 |
Samedi 21 Juin |
09h08 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 7 |
00:27.62 |
Samedi 21 Juin |
09h38 |
100 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 7 |
01:00.00 |
Dimanche 22 Juin |
11h56 |
BLANC Marguerite (1999) LUX |
200 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 8 |
02:22.22 |
Vendredi 20 Juin |
10h33 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:11.96 |
Samedi 21 Juin |
08h30 |
50 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 4 |
00:30.06 |
Samedi 21 Juin |
09h18 |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 5 |
02:40.38 |
Samedi 21 Juin |
10h47 |
50 Butterfly Women |
|
serie 7 |
line 5 |
00:31.69 |
Dimanche 22 Juin |
09h34 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:19.04 |
Dimanche 22 Juin |
10h40 |
GIACOMINI Apolline (1996) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 5 |
line 4 |
01:03.78 |
Samedi 21 Juin |
08h37 |
50 Freestyle Women |
|
serie 11 |
line 5 |
00:28.46 |
Samedi 21 Juin |
09h27 |
50 Butterfly Women |
|
serie 12 |
line 4 |
00:28.60 |
Dimanche 22 Juin |
09h41 |
100 Freestyle Women |
|
serie 10 |
line 6 |
01:03.42 |
Dimanche 22 Juin |
11h35 |
JARDEL Séréna (1998) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 9 |
line 7 |
02:18.86 |
Vendredi 20 Juin |
10h43 |
50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
00:30.92 |
Samedi 21 Juin |
09h15 |
100 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 7 |
01:05.78 |
Dimanche 22 Juin |
11h24 |
LEICK Agathe (2000) FRA |
50 Backstroke Women |
|
serie 6 |
line 4 |
00:33.51 |
Vendredi 20 Juin |
09h06 |
50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 8 |
00:30.60 |
Samedi 21 Juin |
09h17 |
100 Backstroke Women |
|
serie 4 |
line 2 |
01:13.56 |
Dimanche 22 Juin |
10h46 |
MARCHIANO Julie (1997) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 4 |
line 6 |
00:36.86 |
Samedi 21 Juin |
09h00 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 4 |
line 7 |
02:55.18 |
Dimanche 22 Juin |
10h12 |
RITTER Mélissa (1999) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 8 |
02:25.83 |
Vendredi 20 Juin |
10h24 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
02:41.62 |
Samedi 21 Juin |
10h44 |
400 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
05:49.88 |
Dimanche 22 Juin |
08h30 |
SERGEANT Lola (2000) FRA |
50 Backstroke Women |
|
serie 5 |
line 8 |
00:34.08 |
Vendredi 20 Juin |
09h05 |
50 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 1 |
00:30.15 |
Samedi 21 Juin |
09h18 |
100 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 8 |
01:14.70 |
Dimanche 22 Juin |
10h44 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:07.25 |
Dimanche 22 Juin |
11h20 |
TURMEL Alicia (2000) GER |
50 Freestyle Women |
|
serie 12 |
line 5 |
00:28.28 |
Samedi 21 Juin |
09h28 |
100 Backstroke Women |
|
serie 7 |
line 3 |
01:09.19 |
Dimanche 22 Juin |
10h52 |
100 Freestyle Women |
|
serie 13 |
line 2 |
01:01.88 |
Dimanche 22 Juin |
11h41 |