Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 5 |
04:30.00 |
Samedi 07 Novembre |
15h42 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
03:56.00 |
Samedi 07 Novembre |
15h58 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
03:48.00 |
Samedi 07 Novembre |
18h00 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
03:20.00 |
Samedi 07 Novembre |
18h14 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 5 |
08:20.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h20 |
BELKHODJA Nazim (1990) ALG |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
00:49.75 |
Dimanche 08 Novembre |
16h55 |
CARVALHO Diogo-Filipe (1988) POR |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
07:22.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h47 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
03:38.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:56.00 |
Samedi 07 Novembre |
17h32 |
FALL Malik (1985) SEN |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:00.70 |
Dimanche 08 Novembre |
16h32 |
HUSTACHE Joris (1988) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
00:55.05 |
Dimanche 08 Novembre |
16h16 |
M'RABET Taki (1989) TUN |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
07:22.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h47 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 7 |
02:13.22 |
Samedi 07 Novembre |
17h14 |
M'RABET Talal (1987) FRA |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
07:22.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h47 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
03:38.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 7 |
04:00.82 |
Samedi 07 Novembre |
17h00 |
MAILLOT Melvin (1992) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 5 |
00:58.17 |
Dimanche 08 Novembre |
17h26 |
MANACAS SANTOS Alexis (1992) POR |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
07:22.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h47 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
03:38.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:58.00 |
Samedi 07 Novembre |
16h25 |
QUIERTANT Yann (1989) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:11.65 |
Samedi 07 Novembre |
16h41 |
ROEBUCK Joe (1985) GBR |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
03:38.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 4 |
00:52.32 |
Dimanche 08 Novembre |
17h10 |
CHEBARAKA Majda (2000) ALG |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 8 |
04:35.71 |
Dimanche 08 Novembre |
16h38 |
EL BEKRI Sara (1987) MAR |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:10.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h46 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 7 |
01:13.69 |
Samedi 07 Novembre |
16h32 |
GOMEZ CORTES Beatriz (1994) ESP |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:10.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h46 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 5 |
02:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h21 |
LECANU Maëlle (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:10.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h46 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:08.53 |
Samedi 07 Novembre |
17h07 |
LEUREGANS Camille (1993) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
02:18.78 |
Dimanche 08 Novembre |
16h13 |
MANSOURI Donia (1998) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 3 |
02:20.41 |
Dimanche 08 Novembre |
17h16 |
ROUAULT Perrine (1998) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 4 |
01:04.13 |
Samedi 07 Novembre |
16h17 |
SAMMOUD Asma (1993) TUN |
200 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 7 |
02:25.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h00 |
SMITH Amy (1987) GBR |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:10.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h46 |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
00:54.43 |
Samedi 07 Novembre |
16h48 |
SOLA Delphine (1998) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 3 |
line 3 |
01:09.99 |
Samedi 07 Novembre |
17h24 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
04:10.00 |
Samedi 07 Novembre |
15h58 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 8 |
03:33.00 |
Samedi 07 Novembre |
18h14 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 7 |
07:40.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h47 |
AITKACI Carl (2001) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:06.35 |
Dimanche 08 Novembre |
16h32 |
BERNARDINI Mathieu (1998) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 4 |
03:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
03:58.25 |
Samedi 07 Novembre |
17h00 |
BODENES Adrien (1998) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 4 |
03:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:59.01 |
Dimanche 08 Novembre |
16h16 |
CHATTI Souhaiel (2000) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 7 |
02:05.33 |
Samedi 07 Novembre |
16h25 |
CHOUFA Jordane (1995) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 4 |
03:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 6 |
02:06.30 |
Samedi 07 Novembre |
17h17 |
DEMERIN Antoine (1998) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 7 |
00:56.97 |
Dimanche 08 Novembre |
17h10 |
LE CORNIER Adrien (1998) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 3 |
01:02.60 |
Dimanche 08 Novembre |
17h26 |
PINCEPOCHE Yohan (1997) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
00:51.44 |
Dimanche 08 Novembre |
16h55 |
RENOUVIN Lorenzo (1998) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 2 |
02:09.55 |
Samedi 07 Novembre |
17h32 |
ROSSILLON Virgile (2000) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 4 |
03:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h02 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:25.56 |
Samedi 07 Novembre |
16h38 |