Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
06:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h07 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
04:50.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h34 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 3 |
04:40.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h30 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
03:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
12h02 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 3 |
10:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
14h57 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
08:20.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h33 |
4x100 Medley Women |
|
serie 3 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h40 |
4x100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 3 |
04:15.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h01 |
CARISSAN Ludovic (1994) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
04:09.88 |
Dimanche 08 Novembre |
10h44 |
CASTEX Clément (1993) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:15.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h19 |
CAZAUX Mathieu (2000) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:46.04 |
Dimanche 08 Novembre |
10h59 |
ESCOULA Cyril (1982) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:15.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h37 |
ESCOULA Romain (2000) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
03:00.30 |
Dimanche 08 Novembre |
10h18 |
FOURCADE Adrien (1997) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:22.95 |
Dimanche 08 Novembre |
11h26 |
GESTAIM Jean (1998) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:00.10 |
Dimanche 08 Novembre |
16h50 |
LEON Nicolas (2001) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:40.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h57 |
MONNIN Axel (1999) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:02.41 |
Dimanche 08 Novembre |
17h17 |
TURGAL Valentin (1997) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
00:57.92 |
Dimanche 08 Novembre |
15h57 |
ANSO Fanny (1995) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 3 |
01:10.00 |
Dimanche 08 Novembre |
10h27 |
ASTIER Lise (2002) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 2 |
05:28.90 |
Dimanche 08 Novembre |
16h43 |
BATAC Céline (1988) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
01:15.75 |
Dimanche 08 Novembre |
10h06 |
CARPENTIER Léa (1998) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 3 |
02:41.27 |
Dimanche 08 Novembre |
17h07 |
CASTERAN Marie (1997) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 3 |
line 3 |
01:12.07 |
Dimanche 08 Novembre |
11h16 |
CAZAUX Emma (1997) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
01:14.04 |
Dimanche 08 Novembre |
09h46 |
CLAVERIE Camille (1994) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 4 |
02:45.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h19 |
COUMIN Maryline (1979) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
03:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h15 |
FORT Anaïs (2001) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
02:41.16 |
Dimanche 08 Novembre |
15h53 |
NORRAUT Marion (1989) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 4 |
01:23.84 |
Dimanche 08 Novembre |
10h56 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
06:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h20 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h30 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
05:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h56 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
10:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
14h57 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
10:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h33 |
4x100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h40 |
4x100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h01 |
CAGGIA Romain (2004) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
02:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h19 |
FREMEZ Arthur (2003) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:51.25 |
Dimanche 08 Novembre |
17h14 |
KALLOUCH Bilal (2002) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
10h44 |
LAFORGUE Théo (2002) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
02:53.95 |
Dimanche 08 Novembre |
09h53 |
LAPORTE Alexandre (1992) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:05.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h50 |
LATOUR Fabrice (1976) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:50.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h35 |
M'BARGA BIHINA Olivier (1975) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h57 |
MOURAREU Nicolas (2002) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 1 |
02:48.65 |
Dimanche 08 Novembre |
10h59 |
PASTANT Bruno (1998) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
03:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
10h13 |
REY Alric (2000) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 2 |
03:30.30 |
Dimanche 08 Novembre |
11h18 |
ANSO Marielle (1990) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
01:16.50 |
Dimanche 08 Novembre |
10h27 |
BALLESTRA Emma (2002) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 5 |
01:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
10h56 |
DURAN-CARRERE Ericka (1999) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
03:21.83 |
Dimanche 08 Novembre |
16h10 |
DURAN-CARRERE Ingrid (2002) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 4 |
02:55.96 |
Dimanche 08 Novembre |
15h53 |
FOURCADE Marie (1995) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 2 |
03:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h19 |
HORTA Noémie (2002) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 5 |
01:36.66 |
Dimanche 08 Novembre |
10h06 |
HOUDEMONT Armelle (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:39.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h13 |
LARROZE-LAUGA Camille (1998) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 4 |
03:02.91 |
Dimanche 08 Novembre |
17h07 |
LARROZE-LAUGA Pauline (2000) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
06:06.84 |
Dimanche 08 Novembre |
16h43 |
MECHITOUA Lea (2003) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:39.14 |
Dimanche 08 Novembre |
09h43 |
Team 3 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h28 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
05:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h49 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
11:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h21 |
4x100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
05:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
18h01 |
AIME Grégory (1977) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:50.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h57 |
BRUMEAU Mathieu (2002) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
05:46.75 |
Dimanche 08 Novembre |
10h38 |
CHATARD Léo (2003) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 2 |
02:09.91 |
Dimanche 08 Novembre |
17h32 |
DUCLOS Michael (1987) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:20.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h50 |
ESCOULA Julien (2002) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
03:07.51 |
Dimanche 08 Novembre |
10h18 |
ESCOULA Patrick (1973) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h57 |
GESTAIN Matthias (2003) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
03:25.50 |
Dimanche 08 Novembre |
11h18 |
HORTA Mathias (2001) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 3 |
03:16.95 |
Dimanche 08 Novembre |
10h59 |
MONNIN Vincent (1968) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h19 |
OUAZIZOU Jad (2004) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:47.06 |
Dimanche 08 Novembre |
17h14 |