Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
05:59.12 |
Dimanche 08 Novembre |
09h14 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
05:23.83 |
Dimanche 08 Novembre |
09h28 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
04:40.01 |
Dimanche 08 Novembre |
11h30 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
04:18.58 |
Dimanche 08 Novembre |
11h56 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
10:30.75 |
Dimanche 08 Novembre |
14h57 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
11:11.27 |
Dimanche 08 Novembre |
15h21 |
4x100 Medley Women |
|
serie 3 |
line 4 |
05:16.84 |
Dimanche 08 Novembre |
17h40 |
4x100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 3 |
05:14.89 |
Dimanche 08 Novembre |
18h01 |
BONGINI Théo (2003) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h35 |
CAZENAVE Maxime (2002) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:27.41 |
Dimanche 08 Novembre |
15h57 |
CORRIOL Thibault (2002) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
03:37.97 |
Dimanche 08 Novembre |
10h59 |
DANJOU Loris (2001) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
03:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h53 |
DUBAU Thomas (2003) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:59.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h11 |
JEANGRAND Ludovic (1997) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:40.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h26 |
JEANGRAND Thibaud (1997) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:03.84 |
Dimanche 08 Novembre |
16h50 |
MUR Ewen (2001) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
06:38.82 |
Dimanche 08 Novembre |
10h29 |
RUFFLE Estéban (2000) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:32.66 |
Dimanche 08 Novembre |
16h19 |
SUBRA Louis (2002) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
03:17.91 |
Dimanche 08 Novembre |
10h18 |
ANCLA Marie (2001) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:32.42 |
Dimanche 08 Novembre |
11h13 |
BRETHOME Telma (2003) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
07:00.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h27 |
CARRERE Héloïse (2003) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 5 |
03:18.87 |
Dimanche 08 Novembre |
16h15 |
CARRERE Lea (2000) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 4 |
01:17.28 |
Dimanche 08 Novembre |
10h06 |
CAZABAT Laura (2000) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 3 |
02:44.07 |
Dimanche 08 Novembre |
17h19 |
CROS Colyne (2004) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 3 |
03:40.00 |
Dimanche 08 Novembre |
17h02 |
DEGRIGNY Charlène (1992) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 2 |
01:22.00 |
Dimanche 08 Novembre |
10h27 |
IZANS Laurie (2001) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 2 |
03:10.00 |
Dimanche 08 Novembre |
15h53 |
TILHAC Lily (2003) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 2 |
01:30.81 |
Dimanche 08 Novembre |
09h46 |
VIDAL Laura (2004) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:52.75 |
Dimanche 08 Novembre |
10h54 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
05:59.99 |
Dimanche 08 Novembre |
09h07 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
06:23.59 |
Dimanche 08 Novembre |
11h30 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
13:55.00 |
Dimanche 08 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
07:16.52 |
Dimanche 08 Novembre |
17h40 |
BOIRIE Camille (2004) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:54.90 |
Dimanche 08 Novembre |
17h19 |
CARRERE Laurence (1968) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:54.62 |
Dimanche 08 Novembre |
10h00 |
DANJOU Lucile (2003) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:55.23 |
Dimanche 08 Novembre |
15h44 |
DUFOUR Karine (1970) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:50.00 |
Dimanche 08 Novembre |
11h10 |
LAVIGNE Charlene (2003) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
07:25.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h27 |
PIQUEMAL Elodie (1970) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 4 |
01:30.00 |
Dimanche 08 Novembre |
09h46 |
POUSTIS Chloé (2004) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
04:40.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h57 |
RUFFLE Aenor (2004) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:42.50 |
Dimanche 08 Novembre |
10h22 |
SAGE Juliette (2003) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:53.32 |
Dimanche 08 Novembre |
10h51 |
SUBRA Jeanne (2004) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
03:45.00 |
Dimanche 08 Novembre |
16h10 |