Team 1 |
BONGINI Théo (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h20 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:40.79 |
Dimanche 06 Novembre |
16h39 |
DANJOU Loris (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
4x100 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
04:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h52 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:06.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h28 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
02:45.38 |
Dimanche 06 Novembre |
10h05 |
DUBAU Julien (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:35.39 |
Dimanche 06 Novembre |
16h23 |
GAUBERT Clément (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:45.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h02 |
GORDON-BEESON Archie (2006) GBR |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
07:45.06 |
Dimanche 06 Novembre |
10h32 |
GORDON-BEESON Harry (2005) GBR |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:39.40 |
Dimanche 06 Novembre |
15h42 |
JEANGRAND Ludovic (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
4x100 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
04:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h52 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:06.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h28 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h57 |
MUR Ewen (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:06.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h28 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
03:40.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h00 |
RUFFLE Estéban (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
4x100 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
04:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h52 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h20 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
03:05.60 |
Dimanche 06 Novembre |
11h22 |
SUBRA Louis (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:35.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h38 |
4x100 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
04:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h52 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:06.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h28 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
03:12.90 |
Dimanche 06 Novembre |
10h23 |
BRETHOME Telma (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:32.25 |
Dimanche 06 Novembre |
10h11 |
CARRERE Héloïse (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
05:36.07 |
Dimanche 06 Novembre |
16h13 |
CARRERE Lea (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
4x100 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
04:25.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h35 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:45.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:51.43 |
Dimanche 06 Novembre |
15h52 |
CAZABAT Laura (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
4x100 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
04:25.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h35 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:45.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:44.07 |
Dimanche 06 Novembre |
16h48 |
CROS Colyne (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
4x100 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
04:25.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h35 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:45.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h42 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
03:30.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h32 |
DUFFOUR Agathe (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:16.76 |
Dimanche 06 Novembre |
10h30 |
FOURCADE Laurine (1995) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
4x100 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
04:25.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h35 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:45.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h42 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h14 |
POUSTIS Chloé (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:20.12 |
Dimanche 06 Novembre |
15h36 |
SAGE Juliette (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:43.57 |
Dimanche 06 Novembre |
10h58 |
TILHAC Lily (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h23 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:26.70 |
Dimanche 06 Novembre |
09h54 |
Team 2 |
BOIRIE Camille (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:50.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h54 |
BONGINI Manon (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
02:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h08 |
DAZET Charlène (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
4x100 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h29 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:05.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:26.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h12 |
EL KADIRI Alia (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:30.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h30 |
LAVIGNE Charlene (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
4x100 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h29 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:05.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:55.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h47 |
MEHAY-DEBLADIS Lilou (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h30 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:55.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h54 |
MUR Loane (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
07:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h05 |
RUFFLE Aenor (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
4x100 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h29 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h30 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
03:50.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h27 |
SIRIE Justine (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:05.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
SUBRA Jeanne (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
09h15 |
4x100 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h29 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:05.00 |
Dimanche 06 Novembre |
17h07 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:24.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h31 |