Team 1 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
05:26.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h00 |
10x50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h13 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
04:30.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h34 |
4x100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
04:25.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h47 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
10:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h45 |
4x200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 6 |
10:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h10 |
DEGLIAME Mathieu (1999) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
01:18.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h53 |
FRAIZE Clément (2000) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:50.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h30 |
LESPY Mathis (2002) FRA |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h57 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:43.87 |
Dimanche 06 Novembre |
11h27 |
LOTODE Guillaume (1981) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:13.05 |
Dimanche 06 Novembre |
16h39 |
MANUAUD Maël (2003) FRA |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h57 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:17.73 |
Dimanche 06 Novembre |
16h26 |
MATHIEU Lucas (2004) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
06:07.95 |
Dimanche 06 Novembre |
10h55 |
MEYNARD Nolann (2003) FRA |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
03:58.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h42 |
PERDRIGE Hugo (2000) FRA |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h57 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:14.20 |
Dimanche 06 Novembre |
15h39 |
PERRET Hugo (2004) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 1 |
03:48.06 |
Dimanche 06 Novembre |
11h13 |
SERVENTI Maixant (2000) FRA |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h57 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
01:05.87 |
Dimanche 06 Novembre |
16h12 |
BAKRI Nora (2004) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 6 |
03:39.09 |
Dimanche 06 Novembre |
16h16 |
BATAILLE Oceane (2004) FRA |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:12.28 |
Dimanche 06 Novembre |
15h31 |
BERNADOU Lola (2004) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:22.55 |
Dimanche 06 Novembre |
16h31 |
CHATEAU Emma (2002) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:17.18 |
Dimanche 06 Novembre |
10h25 |
COTTEREAU Jeanne (2004) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:35.01 |
Dimanche 06 Novembre |
11h22 |
DELBROEUVE Elodie (2003) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:32.86 |
Dimanche 06 Novembre |
10h37 |
DOMINGUEZ Clara (2002) FRA |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
05:02.71 |
Dimanche 06 Novembre |
15h57 |
FAZEUILH Camille (2001) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:05.21 |
Dimanche 06 Novembre |
10h51 |
HARZIC Clemence (2003) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
03:23.52 |
Dimanche 06 Novembre |
15h44 |
PEYRAUD Camille (1994) FRA |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:07.92 |
Dimanche 06 Novembre |
11h08 |
Team 2 |
Relay without the composition |
10x50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
06:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h00 |
4x100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
11h34 |
4x200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
11:50.00 |
Dimanche 06 Novembre |
14h45 |
AUBRY Lou-Ann (2005) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:46.13 |
Dimanche 06 Novembre |
11h22 |
AUBRY Maelyss (2005) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 1 |
03:58.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h31 |
COURTOIS Salome (2004) FRA |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:37.54 |
Dimanche 06 Novembre |
11h08 |
DEGLIAME Solenn (2000) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:50.00 |
Dimanche 06 Novembre |
10h37 |
DELBROEUVE Déborah (2001) FRA |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:58.32 |
Dimanche 06 Novembre |
15h31 |
LECOLE Manon (1999) FRA |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:20.29 |
Dimanche 06 Novembre |
10h25 |
MOUNA NYAMÉ Alya (2002) FRA |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
06:20.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h57 |
PAQUEREAU Lise (2004) FRA |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 1 |
05:00.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h16 |
POUGET Astrid (2005) FRA |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:10.00 |
Dimanche 06 Novembre |
16h44 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:40.00 |
Dimanche 06 Novembre |
15h44 |
VERDIER Camille (2002) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:15.57 |
Dimanche 06 Novembre |
10h51 |