Start-List by team
UNION ST-BRUNO BORDEAUX
Code structure : 348 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : GIRONDE (1646)
Number of individual commitments:29
FOUCHARD Aurélien (2001) FRA |
400 Medley Men |
|
serie 1 |
line 3 |
05:23.71 |
Samedi 17 Juin |
09h14 |
100 Freestyle Men |
|
serie 9 |
line 5 |
00:59.61 |
Samedi 17 Juin |
10h46 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
04:23.79 |
Samedi 17 Juin |
14h42 |
200 Medley Men |
|
serie 4 |
line 4 |
02:25.82 |
Samedi 17 Juin |
16h24 |
GALLEGO Thomas (2000) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 6 |
line 2 |
00:29.63 |
Samedi 17 Juin |
09h28 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:11.38 |
Samedi 17 Juin |
10h11 |
100 Freestyle Men |
|
serie 9 |
line 2 |
00:59.05 |
Samedi 17 Juin |
10h46 |
50 Freestyle Men |
|
serie 9 |
line 1 |
00:25.96 |
Samedi 17 Juin |
15h34 |
200 Medley Men |
|
serie 4 |
line 2 |
02:26.29 |
Samedi 17 Juin |
16h24 |
GOUDENECHE Pierre (1998) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 7 |
line 2 |
00:28.53 |
Samedi 17 Juin |
09h28 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 3 |
00:30.75 |
Samedi 17 Juin |
10h00 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 4 |
line 3 |
01:09.64 |
Samedi 17 Juin |
16h47 |
JOLLY Bastien (2000) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:05.82 |
Samedi 17 Juin |
09h44 |
100 Freestyle Men |
|
serie 10 |
line 1 |
00:56.16 |
Samedi 17 Juin |
10h46 |
50 Freestyle Men |
|
serie 9 |
line 5 |
00:25.45 |
Samedi 17 Juin |
15h34 |
SIMON Corentin (2000) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 7 |
line 1 |
00:29.07 |
Samedi 17 Juin |
09h28 |
100 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 5 |
01:05.45 |
Samedi 17 Juin |
10h11 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:29.00 |
Samedi 17 Juin |
15h49 |
ANTCHAGNO Marielle (1997) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 5 |
line 4 |
00:30.31 |
Samedi 17 Juin |
09h21 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:06.44 |
Samedi 17 Juin |
10h09 |
FLEURY Clothilde (2002) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
02:53.86 |
Samedi 17 Juin |
09h37 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:18.49 |
Samedi 17 Juin |
10h30 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
06:06.29 |
Samedi 17 Juin |
14h30 |
50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
00:35.68 |
Samedi 17 Juin |
15h23 |
LOBRE Alexia (2003) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:29.78 |
Samedi 17 Juin |
09h37 |
100 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 3 |
01:08.79 |
Samedi 17 Juin |
10h30 |
50 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 4 |
00:35.68 |
Samedi 17 Juin |
14h54 |
50 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 3 |
00:31.38 |
Samedi 17 Juin |
15h23 |
100 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 3 |
01:17.39 |
Samedi 17 Juin |
15h53 |