Start-List by team
CN AUCH
Code structure : 245 - District : OCCITANIE (3001) - Department : GERS (1609)
Number of individual commitments:44
CABOS Natanaël (2004) FRA |
400 Medley Men |
|
serie 2 |
line 5 |
05:47.17 |
Vendredi 22 Juin |
10h07 |
50 Butterfly Men |
|
serie 9 |
line 5 |
00:33.18 |
Samedi 23 Juin |
10h03 |
50 Backstroke Men |
|
serie 6 |
line 3 |
00:35.51 |
Samedi 23 Juin |
17h10 |
100 Backstroke Men |
|
serie 6 |
line 3 |
01:15.59 |
Dimanche 24 Juin |
17h13 |
DEBEST Antonin (2005) FRA |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 7 |
02:49.37 |
Vendredi 22 Juin |
18h35 |
50 Butterfly Men |
|
serie 6 |
line 6 |
00:34.87 |
Samedi 23 Juin |
09h59 |
50 Backstroke Men |
|
serie 6 |
line 7 |
00:35.91 |
Samedi 23 Juin |
17h10 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 5 |
line 8 |
00:41.50 |
Dimanche 24 Juin |
11h47 |
50 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 7 |
00:32.10 |
Dimanche 24 Juin |
17h44 |
ELASRI-SOUZY Gauthier (2004) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 6 |
line 2 |
01:14.64 |
Vendredi 22 Juin |
10h45 |
200 Freestyle Men |
|
serie 11 |
line 1 |
02:22.05 |
Vendredi 22 Juin |
17h16 |
100 Freestyle Men |
|
serie 12 |
line 5 |
01:05.40 |
Samedi 23 Juin |
18h13 |
400 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 5 |
05:13.57 |
Dimanche 24 Juin |
10h45 |
50 Freestyle Men |
|
serie 12 |
line 1 |
00:30.10 |
Dimanche 24 Juin |
17h44 |
JOB Lucas (2004) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 8 |
00:46.32 |
Dimanche 24 Juin |
11h43 |
50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
00:33.61 |
Dimanche 24 Juin |
17h44 |
LABAT Oscar (2006) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 7 |
02:39.89 |
Vendredi 22 Juin |
16h53 |
50 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
00:40.65 |
Samedi 23 Juin |
17h03 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
00:44.23 |
Dimanche 24 Juin |
11h43 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:25.26 |
Dimanche 24 Juin |
17h05 |
THUIR Simon (2004) FRA |
100 Breaststroke Men |
|
serie 7 |
line 3 |
01:17.86 |
Vendredi 22 Juin |
17h58 |
50 Butterfly Men |
|
serie 13 |
line 6 |
00:30.18 |
Samedi 23 Juin |
10h08 |
100 Freestyle Men |
|
serie 16 |
line 4 |
00:59.93 |
Samedi 23 Juin |
18h20 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 10 |
line 6 |
00:35.91 |
Dimanche 24 Juin |
11h54 |
50 Freestyle Men |
|
serie 17 |
line 5 |
00:27.45 |
Dimanche 24 Juin |
17h44 |
AURORA Louise (2007) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 5 |
line 1 |
00:39.40 |
Samedi 23 Juin |
10h15 |
50 Backstroke Women |
|
serie 4 |
line 8 |
00:41.67 |
Samedi 23 Juin |
16h51 |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 3 |
00:34.85 |
Dimanche 24 Juin |
17h27 |
CERTIAT Lola (2006) FRA |
800 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
11:45.61 |
Vendredi 22 Juin |
11h04 |
200 Freestyle Women |
|
serie 9 |
line 8 |
02:39.67 |
Vendredi 22 Juin |
16h29 |
100 Freestyle Women |
|
serie 9 |
line 1 |
01:15.68 |
Samedi 23 Juin |
17h34 |
400 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 6 |
05:41.39 |
Dimanche 24 Juin |
09h53 |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 5 |
00:34.84 |
Dimanche 24 Juin |
17h27 |
LEDUN Manon (2005) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 8 |
line 4 |
02:39.68 |
Vendredi 22 Juin |
16h25 |
50 Butterfly Women |
|
serie 9 |
line 6 |
00:36.46 |
Samedi 23 Juin |
10h21 |
50 Backstroke Women |
|
serie 11 |
line 2 |
00:37.81 |
Samedi 23 Juin |
17h00 |
100 Backstroke Women |
|
serie 8 |
line 7 |
01:21.80 |
Dimanche 24 Juin |
16h40 |
MAGENDIE-MALO Laura (2005) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 10 |
line 2 |
02:37.04 |
Vendredi 22 Juin |
16h32 |
100 Freestyle Women |
|
serie 13 |
line 4 |
01:12.10 |
Samedi 23 Juin |
17h42 |
400 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 2 |
05:37.84 |
Dimanche 24 Juin |
10h00 |
50 Freestyle Women |
|
serie 11 |
line 1 |
00:33.28 |
Dimanche 24 Juin |
17h35 |
SADOWY Chloe (2007) FRA |
100 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 6 |
01:42.82 |
Vendredi 22 Juin |
17h28 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 4 |
line 2 |
03:28.78 |
Samedi 23 Juin |
16h13 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 5 |
line 2 |
00:46.08 |
Dimanche 24 Juin |
11h28 |