Start-List by team
VALENCE TRIATHLON
Code structure : 2283 - District : AUVERGNE-RHONE-ALPES (3004) - Department : DRÔME-ARDÈCHE (3008)
Number of individual commitments:36
BARRUEL Quentin (2001) FRA |
800 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 8 |
09:46.03 |
Samedi 25 Novembre |
17h50 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
04:41.34 |
Dimanche 26 Novembre |
15h29 |
BESCHE Loic (2003) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
02:17.47 |
Samedi 25 Novembre |
09h41 |
800 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 6 |
10:05.61 |
Samedi 25 Novembre |
17h38 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 9 |
04:50.80 |
Dimanche 26 Novembre |
15h29 |
GAUNE Guillaume (2002) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 0 |
02:14.71 |
Samedi 25 Novembre |
09h44 |
800 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
09:43.24 |
Samedi 25 Novembre |
17h50 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
18:25.40 |
Dimanche 26 Novembre |
11h04 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 8 |
04:42.71 |
Dimanche 26 Novembre |
15h29 |
JOUIN Alexandre (2000) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:09.75 |
Samedi 25 Novembre |
09h47 |
50 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 3 |
00:29.67 |
Samedi 25 Novembre |
10h49 |
800 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 8 |
09:16.36 |
Samedi 25 Novembre |
18h00 |
50 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 5 |
00:27.16 |
Dimanche 26 Novembre |
10h27 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
17:46.23 |
Dimanche 26 Novembre |
11h24 |
400 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 6 |
04:24.52 |
Dimanche 26 Novembre |
15h40 |
JOUIN Lucas (2001) FRA |
400 Medley Men |
|
serie 2 |
line 9 |
05:16.04 |
Samedi 25 Novembre |
10h26 |
100 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 1 |
00:58.08 |
Samedi 25 Novembre |
16h25 |
800 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 9 |
09:21.20 |
Samedi 25 Novembre |
18h00 |
50 Backstroke Men |
|
serie 4 |
line 3 |
00:30.16 |
Samedi 25 Novembre |
18h36 |
100 Backstroke Men |
|
serie 4 |
line 7 |
01:05.06 |
Dimanche 26 Novembre |
09h48 |
50 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 8 |
00:27.32 |
Dimanche 26 Novembre |
10h27 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
04:32.94 |
Dimanche 26 Novembre |
15h35 |
200 Backstroke Men |
|
serie 4 |
line 6 |
02:15.01 |
Dimanche 26 Novembre |
16h14 |
RENESSON-PHILIPON Jules (2003) FRA |
800 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
10:02.70 |
Samedi 25 Novembre |
17h38 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:33.28 |
Dimanche 26 Novembre |
16h05 |
BOURRON Anne (2001) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 5 |
00:29.94 |
Dimanche 26 Novembre |
10h16 |
LACOUR Jeanne (1999) FRA |
100 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 9 |
01:05.24 |
Samedi 25 Novembre |
16h13 |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 4 |
00:29.91 |
Dimanche 26 Novembre |
10h16 |
1500 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
20:36.36 |
Dimanche 26 Novembre |
10h41 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 9 |
05:03.64 |
Dimanche 26 Novembre |
15h12 |
SAUVET Lola (2002) FRA |
400 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
05:42.84 |
Samedi 25 Novembre |
10h06 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:45.19 |
Samedi 25 Novembre |
15h33 |
800 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
10:23.38 |
Samedi 25 Novembre |
17h16 |
1500 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 6 |
19:46.78 |
Dimanche 26 Novembre |
10h41 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 7 |
04:59.33 |
Dimanche 26 Novembre |
15h12 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
02:39.43 |
Dimanche 26 Novembre |
15h54 |