Start-List by team
A.S.M BELFORT NATATION
Code structure : 2347 - District : BOURGOGNE-FRANCHE-COMTÉ (3003) - Department : TERRITOIRE DE BELFORT (1630)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
ARMBRUSTER Frédéric (1962) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 5 |
line 4 |
02:34.55 |
Dimanche 28 Janvier |
11h05 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:17.00 |
Dimanche 28 Janvier |
11h50 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
FREYBURGER Benoit (1982) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 1 |
line 7 |
NTNo time |
Samedi 27 Janvier |
17h08 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
MILLER Gérald (1971) USA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 5 |
line 1 |
01:08.86 |
Samedi 27 Janvier |
18h17 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:17.00 |
Dimanche 28 Janvier |
11h50 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
SAVARY Fabien (1987) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 5 |
line 2 |
01:03.84 |
Dimanche 28 Janvier |
10h07 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
CLERC Céline (1983) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 6 |
00:34.15 |
Samedi 27 Janvier |
19h04 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
DEL TENNO Laure (1970) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 4 |
line 4 |
01:16.10 |
Dimanche 28 Janvier |
10h39 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:17.00 |
Dimanche 28 Janvier |
11h50 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
JAILLET Magalie (1973) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 4 |
00:40.27 |
Dimanche 28 Janvier |
10h21 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
02:17.00 |
Dimanche 28 Janvier |
11h50 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
JOSIPOVIC Natacha (1980) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 1 |
00:38.15 |
Samedi 27 Janvier |
18h31 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
SAUER Audrey (1980) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
00:33.49 |
Dimanche 28 Janvier |
10h56 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |
SAUER Marion (1980) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 2 |
01:27.59 |
Samedi 27 Janvier |
18h46 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 3 |
line 8 |
05:14.00 |
Samedi 27 Janvier |
16h13 |