Start-List by team
ENFANTS DU RHÔNE VALENCE
Code structure : 341 - District : AUVERGNE-RHONE-ALPES (3004) - Department : DRÔME-ARDÈCHE (3008)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:3
Team 1 |
CHAPON Marie (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h14 |
DELEAGE Marina (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
01:19.38 |
Dimanche 11 Novembre |
10h20 |
DELEFLIE LAFARGE Lou (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
10:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h00 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:11.23 |
Dimanche 11 Novembre |
09h41 |
DEREBACHIAN Carla (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
10:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h00 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
03:12.16 |
Dimanche 11 Novembre |
16h02 |
FLEURENT Zelie (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
10:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h00 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
02:26.42 |
Dimanche 11 Novembre |
15h23 |
LOIRE Mathilde (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:19.74 |
Dimanche 11 Novembre |
09h54 |
MANCA Marlene (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:56.78 |
Dimanche 11 Novembre |
15h36 |
PABION Sarah (1995) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:09.54 |
Dimanche 11 Novembre |
10h35 |
PENEL Jade (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
10:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h00 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
04:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
04:49.56 |
Dimanche 11 Novembre |
15h51 |
SANTOS CARREIRA Léa (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h21 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:07.18 |
Dimanche 11 Novembre |
10h04 |