Start-List by team
ALBI SPORTS AQUATIQUES
Code structure : 1432 - District : OCCITANIE (3001) - Department : TARN (1625)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:3
Team 1 |
BAILLY-BARTHEZ Camille (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:19.00 |
Samedi 10 Novembre |
17h58 |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Samedi 10 Novembre |
16h07 |
DUNIAUD Eliott (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:15.78 |
Samedi 10 Novembre |
17h22 |
DUNIAUD Neil (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h30 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:19.00 |
Samedi 10 Novembre |
17h58 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 8 |
01:03.13 |
Samedi 10 Novembre |
17h06 |
GALLON Thomas (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
02:33.38 |
Samedi 10 Novembre |
09h39 |
GESSET Alex (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:04.19 |
Samedi 10 Novembre |
16h48 |
LABIT Mathias (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h30 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 5 |
02:30.46 |
Samedi 10 Novembre |
10h51 |
LAGARDE Adrien (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:19.00 |
Samedi 10 Novembre |
17h58 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
02:34.37 |
Samedi 10 Novembre |
10h00 |
MONCET Paul (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h30 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:19.00 |
Samedi 10 Novembre |
17h58 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
04:29.44 |
Samedi 10 Novembre |
10h18 |
MONS Theodore (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
08:45.00 |
Samedi 10 Novembre |
15h30 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
01:16.46 |
Samedi 10 Novembre |
16h24 |
PETKOV William (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 2 |
04:29.00 |
Samedi 10 Novembre |
09h23 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
02:41.99 |
Samedi 10 Novembre |
10h35 |