Team 1 |
ARZAGA Mark (1978) CAN |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:08.14 |
Dimanche 11 Novembre |
11h11 |
BOURQUIN Nicolas (1982) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:06.97 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
GILBERT Florian (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:03.71 |
Dimanche 11 Novembre |
15h46 |
GIRARDET Samy (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:40.36 |
Dimanche 11 Novembre |
10h23 |
GOUSSET Charles (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:02.59 |
Dimanche 11 Novembre |
16h44 |
GUERIN Mathéo (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
04:44.68 |
Dimanche 11 Novembre |
10h49 |
MILA Hugo (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:19.15 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |
MIRANDA Nicolas (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:42.58 |
Dimanche 11 Novembre |
11h30 |
PORTEJOIE Hugo (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:22.07 |
Dimanche 11 Novembre |
10h04 |
SCHEUNEMANN Titouan (1998) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:00.59 |
Dimanche 11 Novembre |
16h26 |
DIEVAL LEROY Océane (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h48 |
DORIGO Emilie (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:18.85 |
Dimanche 11 Novembre |
09h53 |
FADDA SAUVAGEOT Athena (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:13.86 |
Dimanche 11 Novembre |
16h33 |
FAIVRE Charlotte (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:10.45 |
Dimanche 11 Novembre |
10h31 |
HUMBERT Gabrielle (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:00.25 |
Dimanche 11 Novembre |
15h32 |
JEANNERET Perrine (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
09:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:43.02 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
MONTEIL Lena (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:08.39 |
Dimanche 11 Novembre |
10h59 |
SCHLEGEL Stella (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:42.02 |
Dimanche 11 Novembre |
10h11 |
STUDER Flavie (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
05:27.17 |
Dimanche 11 Novembre |
16h14 |
STUDER Héloïse (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:12.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:32.75 |
Dimanche 11 Novembre |
11h18 |
Team 2 |
BELLOT Louis (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 6 |
03:14.34 |
Dimanche 11 Novembre |
11h30 |
FERRE Gauthier (1996) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:51.19 |
Dimanche 11 Novembre |
11h11 |
GABET Théo (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
09:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h37 |
GALBOURDIN Pïerre (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h33 |
GALLEZOT Louis (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
09:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:19.73 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
GARESSUS Maxime (1993) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:05.12 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |
PACCARD Lucas (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
09:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h13 |
SAGE Gabin (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:06.30 |
Dimanche 11 Novembre |
16h26 |
SCHEUNEMANN Bastien (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
09:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
02:26.05 |
Dimanche 11 Novembre |
10h04 |
TONGUET Phily (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:48.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:06.92 |
Dimanche 11 Novembre |
15h46 |
CHABOD Perle (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
03:33.98 |
Dimanche 11 Novembre |
16h46 |
COLIN Augustine (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h06 |
CORNU-TRUCHE Stella (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
10:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:39.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:20.03 |
Dimanche 11 Novembre |
09h53 |
COSSA Maïlys (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h08 |
GAILLARD Aurélie (1987) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
10:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:39.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 3 |
03:17.57 |
Dimanche 11 Novembre |
16h28 |
IANNUZZI Lucilla (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
10:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:38.50 |
Dimanche 11 Novembre |
10h59 |
LEMAITRE Chloé (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
10:35.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h42 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:39.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:51.37 |
Dimanche 11 Novembre |
15h36 |
PIESZKO Julia (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
05:39.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
03:26.71 |
Dimanche 11 Novembre |
15h53 |
SAVONET Lea (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:46.37 |
Dimanche 11 Novembre |
11h18 |
VALETTE Cyndie (1994) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:07.26 |
Dimanche 11 Novembre |
10h31 |
Team 3 |
ALEYA Sami (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:32.17 |
Dimanche 11 Novembre |
16h44 |
CHAHMA Nael (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
04:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 2 |
02:51.67 |
Dimanche 11 Novembre |
11h30 |
GIRERD Mathis (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
09:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
04:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:01.97 |
Dimanche 11 Novembre |
16h26 |
JOLY Mathieu (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
09:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
04:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
04:46.73 |
Dimanche 11 Novembre |
10h49 |
LOPEZ Falemana (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
09:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 1 |
02:54.69 |
Dimanche 11 Novembre |
11h11 |
MILA Julian (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:31.06 |
Dimanche 11 Novembre |
15h46 |
MORGENTHALER Maxime (1989) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:11.45 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |
OUDOT Charles (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:02.38 |
Dimanche 11 Novembre |
10h00 |
PUYRAIMOND Marceau (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
09:07.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
04:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:12.51 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
PUYRAIMOND Natan (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:01.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 6 |
04:11.87 |
Dimanche 11 Novembre |
10h23 |
BENTH Marie-Lou (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
11:28.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:49.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h01 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:25.26 |
Dimanche 11 Novembre |
10h31 |
BORLE ISNER Océane (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 4 |
02:03.06 |
Dimanche 11 Novembre |
10h56 |
FAIVRE Pénélope (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:49.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h01 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h48 |
GAULARD Orane (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
11:28.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:44.89 |
Dimanche 11 Novembre |
11h18 |
KLEIN Jeanne (2009) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h11 |
MACCARIO Manon (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
11:28.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:49.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h01 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h32 |
MAREUGE Léna (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
02:01.66 |
Dimanche 11 Novembre |
09h50 |
MOUGIN Lauriane (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
11:28.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
05:49.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h01 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 6 |
03:16.35 |
Dimanche 11 Novembre |
16h50 |
PELLE Amelis (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h28 |
RABIER Garance (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h06 |
Team 4 |
ALEYA Lotfi (1957) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Backstroke Men |
|
serie 0 |
line 0 |
01:33.30 |
Dimanche 11 Novembre |
15h40 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
BERTRAND Guillaume (1983) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:49.96 |
Dimanche 11 Novembre |
11h30 |
BOILLON Matthieu (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 3 |
01:36.04 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
FADDA SAUVAGEOT Roméo-César (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
03:50.60 |
Dimanche 11 Novembre |
10h23 |
GASNER Daniel (1978) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h46 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 0 |
line 0 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
HABLOT Daniel (1975) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
01:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h26 |
MAURIS Sylvain (1979) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
05:51.17 |
Dimanche 11 Novembre |
10h49 |
PENIN Félix (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
100 Medley Men |
|
serie 0 |
line 0 |
01:19.54 |
Dimanche 11 Novembre |
16h54 |
RIOTTE Benjamin (1984) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 2 |
02:43.99 |
Dimanche 11 Novembre |
11h11 |
WOLFF Thierry (1959) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h29 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
02:31.42 |
Dimanche 11 Novembre |
10h04 |
Team 5 |
COLSON Célio (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:38.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:52.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
03:23.49 |
Dimanche 11 Novembre |
10h00 |
DOLE Matteo (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:38.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:52.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:29.83 |
Dimanche 11 Novembre |
16h57 |
DOLE Nolan (2008) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
01:48.13 |
Dimanche 11 Novembre |
15h43 |
GIRERD Hugo (2008) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 1 |
03:10.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h30 |
GRANDJEAN Oscar (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h18 |
HUBNER Martin (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:38.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
05:40.53 |
Dimanche 11 Novembre |
10h49 |
JAMAULT Mael (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:03.14 |
Dimanche 11 Novembre |
16h26 |
MAILLOUX Evan (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:52.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:18.25 |
Dimanche 11 Novembre |
16h44 |
OUDOT Albert (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:38.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:38.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |
ROUX Maël (2008) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:54.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h37 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:52.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:56.24 |
Dimanche 11 Novembre |
11h06 |
Team 6 |
BAK Sébastien (1980) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 6 |
01:25.45 |
Dimanche 11 Novembre |
16h59 |
BONNIN Lucas (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:56.78 |
Dimanche 11 Novembre |
10h23 |
CARON Cédrik (1977) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:18.10 |
Dimanche 11 Novembre |
10h04 |
DEVAIRE Auguste (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h21 |
DUPRE Florian (1996) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h37 |
HACHELAF Ali (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
MONNET Paul (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h22 |
ROCQUIN Antoine (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h20 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
05:42.86 |
Dimanche 11 Novembre |
10h49 |
ROUX Manuel (1982) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h23 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h06 |
ZERDOUK Benjamin (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h44 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:51.49 |
Dimanche 11 Novembre |
15h43 |