Team 1 |
() |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h07 |
BARRERE Sebastien (1982) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:28.65 |
Dimanche 11 Novembre |
16h38 |
BRUNETTI Wilfried (1995) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:32.10 |
Dimanche 11 Novembre |
10h21 |
DIETRICH Alexandre (1983) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:39.87 |
Dimanche 11 Novembre |
11h21 |
FEKIR Pierre (1985) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
LE STRAT Mateo (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 6 |
01:30.30 |
Dimanche 11 Novembre |
15h21 |
LE STRAT Olivier (1974) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:40.42 |
Dimanche 11 Novembre |
15h39 |
MALLET Paul (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
02:32.70 |
Dimanche 11 Novembre |
10h02 |
ROCHET Jean-Paul (1962) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
05:23.95 |
Dimanche 11 Novembre |
10h45 |
ROUANET Kevin (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:30.16 |
Dimanche 11 Novembre |
16h21 |
VIVIER Tristan (1996) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.50 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
04:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:28.70 |
Dimanche 11 Novembre |
11h05 |
AGUERRE-LACO Ainara (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:48.38 |
Dimanche 11 Novembre |
10h08 |
CALEY Rebecca (1960) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:59.49 |
Dimanche 11 Novembre |
15h28 |
COMPAGNET Marie (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:59.88 |
Dimanche 11 Novembre |
10h52 |
CUNHA-MASQUELIER Ines (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
11:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:29.47 |
Dimanche 11 Novembre |
16h11 |
DIETRICH Camille (1992) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
11:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h09 |
LASSERRE Léa (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:04.70 |
Dimanche 11 Novembre |
09h48 |
MALIE Lindsay (1995) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
11:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
05:16.19 |
Dimanche 11 Novembre |
15h51 |
VIEILLE PETIT Caroline (1992) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:07.51 |
Dimanche 11 Novembre |
10h27 |
VIVIER Clémentine (1993) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
11:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h48 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:45.82 |
Dimanche 11 Novembre |
16h28 |
Team 2 |
AOUSTIN Franck (1998) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:36.41 |
Dimanche 11 Novembre |
10h16 |
ARNAREZ Alexandre (1980) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
05:02.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h45 |
BLANC Guillaume (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:50.23 |
Dimanche 11 Novembre |
16h35 |
BRULARD Gabin (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 6 |
03:05.37 |
Dimanche 11 Novembre |
11h05 |
DA COL Elias (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h18 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h36 |
DOYA Tyron (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
03:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h58 |
FAVREAU Alexandre (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 2 |
02:38.60 |
Dimanche 11 Novembre |
11h21 |
JULIEN Victor (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:28.05 |
Dimanche 11 Novembre |
15h21 |
MARTICORENA Julen (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 5 |
10:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:12.95 |
Dimanche 11 Novembre |
16h21 |
MONTUY Arthur (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 5 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h01 |
AUDIGANE Flavie (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
03:25.73 |
Dimanche 11 Novembre |
16h11 |
BOUGUE Cindy (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h23 |
CHAZALY Elisa (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h42 |
CUNHA-MASQUELIER Lea (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:46.64 |
Dimanche 11 Novembre |
10h55 |
EYHERABIDE Katti (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:32.71 |
Dimanche 11 Novembre |
11h09 |
GREMBER Chloe (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:23.63 |
Dimanche 11 Novembre |
10h27 |
IHUELLO Elisa (1998) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h23 |
KORNIAT ABRAHAM Oceana (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:43.58 |
Dimanche 11 Novembre |
09h51 |
LAJEUNESSE Aline (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
03:05.12 |
Dimanche 11 Novembre |
15h12 |
MEZIANE Mordjane (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h22 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
02:05.72 |
Dimanche 11 Novembre |
10h06 |
Team 3 |
BARDOT Valentin (2008) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:53.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h29 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |
BATARD Alexandre (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:15.26 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h35 |
CARON Nicolas (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 4 |
05:55.08 |
Dimanche 11 Novembre |
10h37 |
CASAJUS Lionel (1983) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:03.36 |
Dimanche 11 Novembre |
11h18 |
CHATARD Léo (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:53.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 6 |
02:33.97 |
Dimanche 11 Novembre |
10h02 |
HERRAN Rémi (1998) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:25.42 |
Dimanche 11 Novembre |
16h21 |
LAMIELLE Alexis (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h18 |
LEQUEUX Jules (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:53.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
03:03.61 |
Dimanche 11 Novembre |
10h21 |
ROUDE Théau (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 6 |
10:53.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h09 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 3 |
02:16.82 |
Dimanche 11 Novembre |
11h05 |
SEGUE Matthieu (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 6 |
05:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h42 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
DIETRICH Mélanie (1984) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:28.94 |
Dimanche 11 Novembre |
11h11 |
ECHEVERRIA Maika (1995) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h42 |
GESTA Marie (1996) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:52.11 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:48.31 |
Dimanche 11 Novembre |
09h51 |
HILAIRE Léna (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 6 |
03:39.99 |
Dimanche 11 Novembre |
16h28 |
LAFARGUE Lola (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h28 |
LARROUYAT Aurelie (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:52.11 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
01:40.62 |
Dimanche 11 Novembre |
10h55 |
MORISSET Anaïs (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:52.11 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:19.31 |
Dimanche 11 Novembre |
15h12 |
OBERLE Oceane (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:52.11 |
Dimanche 11 Novembre |
11h39 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h06 |
PRIEU Veronique (1971) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:57.74 |
Dimanche 11 Novembre |
10h06 |
ZARZUELO Iciar (1998) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 1 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:32.47 |
Dimanche 11 Novembre |
10h25 |
Team 4 |
BEUROT Yann-alric (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h16 |
DUVIGNAU Alexandre (1986) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h16 |
FAURE Victor (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 1 |
02:58.33 |
Dimanche 11 Novembre |
11h05 |
GAUDIN Benoit (1971) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
05:52.28 |
Dimanche 11 Novembre |
10h37 |
GIRAUD Victor (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 5 |
03:07.02 |
Dimanche 11 Novembre |
11h18 |
LABARBE Lucas (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
01:47.90 |
Dimanche 11 Novembre |
16h18 |
LACROUTS Leo (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
PLANTADE Thibaud (1990) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 1 |
10:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h56 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
09h54 |
RENE Teo (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h32 |
ROUANET Bruno (1971) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h03 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h58 |
AUBIGNY Loëlia (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h23 |
BERNARDEZ Elisa (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h06 |
BRULARD Marlène (1973) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h25 |
BUREL Manon (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h09 |
GAUTIER Zoe (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 4 |
02:10.88 |
Dimanche 11 Novembre |
10h52 |
GUESDON Sara (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h07 |
HALM Elsa (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h23 |
MACHADO Valentine (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:57.25 |
Dimanche 11 Novembre |
10h06 |
MEDJAHER Inès (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:25.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h42 |
MESSINE Ella (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
09h48 |
Team 5 |
BAILLY-SALIN Fabrice (1969) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h16 |
DARIA-CASTILLO Brayan (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h36 |
FLAMENT Baptiste (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h43 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 1 |
02:58.99 |
Dimanche 11 Novembre |
11h21 |
HOLZERNY Jean-Christophe (1974) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
200 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:26.06 |
Dimanche 11 Novembre |
10h02 |
LE STRAT Nicolas (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h43 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 3 |
02:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h16 |
LEANDRO Yvon (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h16 |
MAYEN Alexandre (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h43 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
03:18.31 |
Dimanche 11 Novembre |
11h01 |
MOUROT Philippe (1965) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h01 |
PELLEGRINO Romain (1989) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h29 |
ZILBERSHTEYN Daniel (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 5 |
05:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h35 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
11:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h43 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h32 |
AGON Carole (1971) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:29.91 |
Dimanche 11 Novembre |
11h11 |
BORREGO Kyera (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 1 |
07:00.75 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h07 |
COTTEN Avery (2004) USA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h06 |
DULAC-SAVTCHENCO Blandine (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
09h48 |
GUILLOT Nolwen (1998) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h25 |
MAYEN Léonie (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 1 |
07:00.75 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h23 |
MOUESCA Jone (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:35.22 |
Dimanche 11 Novembre |
10h55 |
NICOLAS Alwenn (2009) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
08:31.03 |
Dimanche 11 Novembre |
15h42 |
RESSENCOURT Mia (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 1 |
07:00.75 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h06 |
ROUANET Kitty (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 5 |
06:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
12:45.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h25 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 1 |
07:00.75 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h23 |
Team 6 |
BEN ABDALLAH Sélim (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 3 |
03:10.05 |
Dimanche 11 Novembre |
11h14 |
CHAIR Gébril (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h33 |
COVATO Theo (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h16 |
DARCHY Tidyann (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h11 |
DESCOMBES Evann (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
09h54 |
ESCRIEUT Anthony (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 5 |
02:04.62 |
Dimanche 11 Novembre |
16h35 |
FENOY Julien (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h16 |
IBORRA Tony (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h37 |
MOUROT Clovis (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
12:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
14h30 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
16h55 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h57 |
NOUREDDINE Farid (1958) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
05:50.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h29 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
01:37.34 |
Dimanche 11 Novembre |
16h04 |