Team 1 |
AUBERY Robin (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
02:18.19 |
Dimanche 11 Novembre |
10h57 |
BERNARD Mathias (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
02:39.58 |
Dimanche 11 Novembre |
11h09 |
BOTA Maxence (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 1 |
03:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h45 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:07.12 |
Dimanche 11 Novembre |
16h30 |
GARASYMOVYTCH Oleg (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 1 |
03:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h45 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
00:51.95 |
Dimanche 11 Novembre |
16h17 |
GUILLOT Victor (1998) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 1 |
03:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h45 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 7 |
02:10.23 |
Dimanche 11 Novembre |
11h40 |
MINANA Thomas (1995) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 5 |
01:05.28 |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
PINGOT Eliott (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 8 |
01:10.93 |
Dimanche 11 Novembre |
16h56 |
PREVOT Maxime (1994) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
ROUX Guillaume (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 1 |
03:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h45 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
03:58.31 |
Dimanche 11 Novembre |
11h27 |
SACCO Valentin (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:55.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
02:15.64 |
Dimanche 11 Novembre |
11h48 |
AUBERY Faustine (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 7 |
01:19.96 |
Dimanche 11 Novembre |
11h32 |
BIRON PELET Eliette (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
03:04.29 |
Dimanche 11 Novembre |
16h19 |
CHARRAT Hanae (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
02:48.65 |
Dimanche 11 Novembre |
16h49 |
DRAGUSIN Bianca (1994) ROU |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 6 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:04.37 |
Dimanche 11 Novembre |
10h55 |
EDWARDS Ciana (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 6 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
04:49.19 |
Dimanche 11 Novembre |
16h32 |
GRUGET Paloma (1996) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 6 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:08.16 |
Dimanche 11 Novembre |
11h46 |
LECHEVALIER Lucy (1996) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 7 |
01:00.48 |
Dimanche 11 Novembre |
11h19 |
MAFFET Magda (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
02:38.90 |
Dimanche 11 Novembre |
16h08 |
PASCALIN Marion (1990) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
04:40.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:17.68 |
Dimanche 11 Novembre |
11h07 |
RUIZ Clara (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 5 |
05:05.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 6 |
09:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:34.55 |
Dimanche 11 Novembre |
17h04 |