Team 1 |
ASCENZI Ugo (1998) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h39 |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
17h08 |
DELBOIS Edwin (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 6 |
08:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h39 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 7 |
02:22.57 |
Dimanche 11 Novembre |
11h37 |
DUTERTRE Quentin (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 6 |
08:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
02:17.73 |
Dimanche 11 Novembre |
10h57 |
FUNEL Gaspard (2004) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 0 |
line 0 |
01:33.89 |
Dimanche 11 Novembre |
16h27 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
GARRAUD Pierre-Alexandre (2004) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h48 |
JACOMINO Tanguy (2001) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 6 |
08:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:03.08 |
Dimanche 11 Novembre |
16h56 |
LALETIN Vladimir (1989) RUS |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h27 |
MIGNON Clément (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h09 |
NAZAROUK Alexei (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h39 |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
01:01.79 |
Dimanche 11 Novembre |
16h15 |
RENAUD Lucas (2002) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 0 |
line 0 |
01:07.02 |
Dimanche 11 Novembre |
16h45 |
SEGUIN Yanis (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 1 |
line 2 |
04:20.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h42 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
05:10.71 |
Dimanche 11 Novembre |
11h21 |
AMADDIO-DUONG Julie (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 8 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 7 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
200 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 1 |
02:51.30 |
Dimanche 11 Novembre |
16h49 |
BELINGHER Solen (2008) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 0 |
line 0 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h43 |
BONNET Yaël (1999) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 8 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 7 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:05.59 |
Dimanche 11 Novembre |
10h55 |
CAVALLO Julie (1996) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h04 |
COURTIER Alexandrine (2001) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h43 |
DEVULDER Sarah (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h19 |
DUBOIS Annaëlle (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 8 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 7 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
01:16.74 |
Dimanche 11 Novembre |
11h32 |
DYBING Maïna (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 1 |
03:11.98 |
Dimanche 11 Novembre |
17h00 |
MOREAU Alia (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 1 |
01:18.10 |
Dimanche 11 Novembre |
11h16 |
PELLICER Meline (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 8 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
12h10 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
05:02.83 |
Dimanche 11 Novembre |
16h32 |
PROTANO Meryl (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 1 |
05:15.00 |
Dimanche 11 Novembre |
10h30 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 7 |
05:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h27 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h08 |