Start-List by team
S.M MONTROUGE
Code structure : 594 - District : ILE-DE-FRANCE (1592) - Department : HAUTS-DE-SEINE (1680)
Number of individual commitments:32
BOHLER Louis (2003) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
00:34.09 |
Dimanche 09 Décembre |
10h47 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:13.69 |
Dimanche 09 Décembre |
16h49 |
DANSOU Marc (1983) BEN |
50 Butterfly Men |
|
serie 6 |
line 8 |
00:27.50 |
Samedi 08 Décembre |
11h15 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 6 |
00:30.95 |
Dimanche 09 Décembre |
10h52 |
100 Freestyle Men |
|
serie 10 |
line 1 |
00:54.10 |
Dimanche 09 Décembre |
11h23 |
LE GALL Théophile (2001) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 3 |
01:53.82 |
Samedi 08 Décembre |
09h39 |
800 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
08:26.13 |
Dimanche 09 Décembre |
10h24 |
TANTER Colin (2003) FRA |
200 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 7 |
02:01.61 |
Samedi 08 Décembre |
09h36 |
800 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 8 |
08:54.46 |
Dimanche 09 Décembre |
10h24 |
ALBENGA Zoe (2005) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:31.28 |
Samedi 08 Décembre |
09h00 |
50 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 7 |
00:29.62 |
Samedi 08 Décembre |
16h37 |
100 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 5 |
01:05.53 |
Dimanche 09 Décembre |
10h59 |
AZZOUZ Safia (2004) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
02:24.46 |
Samedi 08 Décembre |
09h06 |
800 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
10:04.77 |
Dimanche 09 Décembre |
09h41 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
04:59.23 |
Dimanche 09 Décembre |
15h42 |
CASTEL Margaux (2000) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 6 |
line 5 |
01:06.26 |
Samedi 08 Décembre |
10h48 |
200 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 4 |
02:22.36 |
Dimanche 09 Décembre |
17h21 |
DALLE Aliénor (2002) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 5 |
02:15.35 |
Samedi 08 Décembre |
09h15 |
50 Butterfly Women |
|
serie 7 |
line 2 |
00:30.69 |
Samedi 08 Décembre |
11h05 |
100 Butterfly Women |
|
serie 7 |
line 2 |
01:06.88 |
Dimanche 09 Décembre |
11h43 |
DUHOT Camille (2003) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 4 |
line 1 |
02:50.44 |
Samedi 08 Décembre |
17h48 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 7 |
00:37.56 |
Dimanche 09 Décembre |
10h41 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 4 |
line 6 |
01:21.71 |
Dimanche 09 Décembre |
16h43 |
LE GUERN Elina (2005) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 8 |
01:16.86 |
Samedi 08 Décembre |
10h40 |
50 Backstroke Women |
|
serie 4 |
line 8 |
00:33.58 |
Dimanche 09 Décembre |
17h01 |
SOURDEAU-LACHOT Axelle (2005) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
02:25.53 |
Samedi 08 Décembre |
09h03 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
00:31.08 |
Samedi 08 Décembre |
16h32 |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 2 |
01:06.70 |
Dimanche 09 Décembre |
10h57 |
ZIESENISS Milena (2004) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 7 |
line 4 |
02:34.52 |
Samedi 08 Décembre |
10h03 |
400 Medley Women |
|
serie 5 |
line 8 |
05:27.62 |
Samedi 08 Décembre |
15h56 |
800 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 3 |
09:45.57 |
Dimanche 09 Décembre |
09h52 |
400 Freestyle Women |
|
serie 7 |
line 1 |
04:41.53 |
Dimanche 09 Décembre |
16h04 |