Start-List by team
CN VILLEFRANCHE-DE-LAURAGAIS
Code structure : 2494 - District : OCCITANIE (3001) - Department : HAUTE-GARONNE (1645)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:3
Team 1 |
DAUPHIN Philippe (1959) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 2 |
line 1 |
01:37.42 |
Dimanche 10 Février |
11h43 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
FAURE Nicolas (1977) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 10 Février |
15h40 |
4x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 10 Février |
16h58 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
GEORGER Jean-Michel (1977) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 3 |
01:17.46 |
Dimanche 10 Février |
15h30 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:35.00 |
Dimanche 10 Février |
16h41 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
MANEVIT Philippe (1967) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 2 |
line 4 |
01:20.03 |
Dimanche 10 Février |
11h24 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:35.00 |
Dimanche 10 Février |
16h41 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
TROUVAT Pierre (1974) FRA |
400 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 10 Février |
10h54 |
4x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 10 Février |
16h58 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
BONNECARRERE Séverine (1977) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 10 Février |
11h52 |
4x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 10 Février |
16h58 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
CHALIES Sara (1973) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 10 Février |
15h59 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:35.00 |
Dimanche 10 Février |
16h41 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
CHEVALIER Caroline (1982) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 10 Février |
15h47 |
4x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 10 Février |
16h58 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
LO BAIDO Mélanie (1985) FRA |
200 Medley Mixt |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Février |
16h06 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
02:35.00 |
Dimanche 10 Février |
16h41 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |
ROCHE CHATAIN Virginy (1964) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 3 |
line 6 |
00:52.42 |
Dimanche 10 Février |
11h36 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 2 |
line 4 |
05:45.00 |
Dimanche 10 Février |
10h00 |