Start-List by team
CN ST-CHAMOND
Code structure : 582 - District : AUVERGNE-RHONE-ALPES (3004) - Department : LOIRE (1685)
Number of individual commitments:20
Number of engaged relay:6
Team 1 |
BAROUDI Tarik (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
11:48.00 |
Dimanche 10 Novembre |
14h15 |
100 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
16h37 |
BENZEGHIBA Noe (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 3 |
02:51.75 |
Dimanche 10 Novembre |
11h39 |
BERRAHOU Malik (2008) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
01:49.85 |
Dimanche 10 Novembre |
15h27 |
BONNET Pierrick (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
11:48.00 |
Dimanche 10 Novembre |
14h15 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:49.00 |
Dimanche 10 Novembre |
17h20 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
16h16 |
CALEYRON Matisse (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
01:26.93 |
Dimanche 10 Novembre |
15h05 |
CARRET Lilian (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:49.00 |
Dimanche 10 Novembre |
17h20 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 6 |
03:12.05 |
Dimanche 10 Novembre |
11h19 |
COUZON Hugo (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
11:48.00 |
Dimanche 10 Novembre |
14h15 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:49.00 |
Dimanche 10 Novembre |
17h20 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
10h30 |
DREVET Amory (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
11:48.00 |
Dimanche 10 Novembre |
14h15 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
15h55 |
EL-HADI Ayman (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
02:54.95 |
Dimanche 10 Novembre |
10h10 |
PIRRERA Emric (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 1 |
05:52.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h30 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:49.00 |
Dimanche 10 Novembre |
17h20 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
06:11.05 |
Dimanche 10 Novembre |
10h46 |
CHAPUIS Romane (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
10:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h29 |
200 Butterfly Women |
|
serie 3 |
line 5 |
02:55.41 |
Dimanche 10 Novembre |
16h11 |
CHARDON Anna (2009) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 6 |
06:46.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h59 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
01:40.64 |
Dimanche 10 Novembre |
11h30 |
COUZON Ambre (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
10:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h29 |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 7 |
03:05.50 |
Dimanche 10 Novembre |
16h33 |
FANTAUZZA Justine (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
10:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h29 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 6 |
05:09.92 |
Dimanche 10 Novembre |
15h49 |
GAY-PEILLER Lucie (2009) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
01:48.41 |
Dimanche 10 Novembre |
10h39 |
GIBOT Noélyne (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:55.46 |
Dimanche 10 Novembre |
10h20 |
MAIRE Ambre (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 6 |
06:46.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h59 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
15h10 |
MALLET Coraline (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 6 |
06:46.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h59 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
09h57 |
ROUVRAY Anne-Charlotte (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
10:15.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h29 |
200 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 7 |
02:54.78 |
Dimanche 10 Novembre |
14h59 |
ROUX Maelys (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 7 |
06:28.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h08 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 6 |
06:46.00 |
Dimanche 10 Novembre |
16h59 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:53.16 |
Dimanche 10 Novembre |
11h09 |