Start-List by team
GRAND NANCY AQUATIQUE CLUB
Code structure : 2545 - District : GRAND-EST (3000) - Department : MEURTHE-ET-MOSELLE (1652)
Number of individual commitments:20
Number of engaged relay:6
Team 1 |
() |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
10:45.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h19 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h35 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
16h50 |
DURIEUX Damien (1999) BEL |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h56 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h42 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
09h50 |
FORT Robin (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h42 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
11h06 |
FORT Thomas (1995) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
200 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:44.92 |
Dimanche 10 Novembre |
11h32 |
GAESTEL Sacha (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
16h20 |
HOULNE Vincent (2003) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:45.69 |
Dimanche 10 Novembre |
16h48 |
JULIAN Matys (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h56 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h42 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 3 |
01:08.67 |
Dimanche 10 Novembre |
18h02 |
MOUGENET Colin (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:17.55 |
Dimanche 10 Novembre |
17h19 |
MOUGENET Nathan (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h56 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
10h33 |
NAIGANJO Chege (1999) KEN |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
17h38 |
SAUDER Arthur (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:00.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h36 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 3 |
line 3 |
08:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
15h56 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 3 |
line 3 |
04:30.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h42 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
10h12 |
BACHMANN Lucie (2003) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
10:45.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h19 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h35 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
17h43 |
BERTIN Lilou (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
16h12 |
DELHAYE Cloe (1998) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 3 |
line 4 |
10:45.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h19 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h35 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
16h29 |
FORT Emilie (1997) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
10:45.00 |
Dimanche 10 Novembre |
12h19 |
100 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
10h56 |
JACQUES Claire (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
11h14 |
PFAFF Lorette (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 3 |
line 4 |
05:20.00 |
Dimanche 10 Novembre |
18h35 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
10h04 |
VAN DE VONDEL Marie (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
10h26 |
VRBAN Lana (2006) CRO |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
09h42 |
VU Noeline (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 3 |
line 2 |
05:50.00 |
Dimanche 10 Novembre |
09h16 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 10 Novembre |
17h26 |