Start-List by team
CASCOL NATATION
Code structure : 2757 - District : AUVERGNE-RHONE-ALPES (3004) - Department : RHÔNE (1658)
Number of individual commitments:31
Number of engaged relay:1
BOICHE Louis (2006) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
05:44.09 |
Samedi 17 Octobre |
16h01 |
800 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 4 |
13:05.51 |
Samedi 17 Octobre |
17h13 |
200 Medley Men |
|
serie 4 |
line 5 |
03:09.49 |
Dimanche 18 Octobre |
14h46 |
BOYER-VOLTOLINI Basile (2005) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 5 |
line 7 |
03:02.73 |
Dimanche 18 Octobre |
14h46 |
400 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
15h43 |
FURBACHER Alexandre (2006) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
05:58.98 |
Samedi 17 Octobre |
16h01 |
800 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
12:43.66 |
Samedi 17 Octobre |
17h13 |
200 Medley Men |
|
serie 4 |
line 2 |
03:17.66 |
Dimanche 18 Octobre |
14h46 |
KASPRZYK Matéo (2003) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 2 |
05:31.16 |
Samedi 17 Octobre |
16h01 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 6 |
22:31.96 |
Samedi 17 Octobre |
18h21 |
400 Medley Men |
|
serie 6 |
line 6 |
05:52.54 |
Dimanche 18 Octobre |
15h43 |
PAPILLON Gaëtan (2006) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 8 |
05:58.61 |
Samedi 17 Octobre |
16h01 |
800 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Samedi 17 Octobre |
17h13 |
200 Medley Men |
|
serie 5 |
line 8 |
03:08.55 |
Dimanche 18 Octobre |
14h46 |
ARNOUX Leane (2008) FRA |
4x50 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 6 |
02:40.00 |
Samedi 17 Octobre |
15h00 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 6 |
06:06.94 |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |
800 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
13:06.39 |
Samedi 17 Octobre |
16h41 |
200 Medley Women |
|
serie 4 |
line 4 |
03:13.00 |
Dimanche 18 Octobre |
14h13 |
ARNOUX Lucie (2010) FRA |
4x50 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 6 |
02:40.00 |
Samedi 17 Octobre |
15h00 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 7 |
NTNo time |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |
800 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Samedi 17 Octobre |
16h41 |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 5 |
03:35.56 |
Dimanche 18 Octobre |
14h13 |
BARNAY Fanny (2008) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 7 |
03:47.80 |
Dimanche 18 Octobre |
14h13 |
BARNAY Manon (2006) FRA |
4x50 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 6 |
02:40.00 |
Samedi 17 Octobre |
15h00 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 8 |
07:01.95 |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |
800 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 8 |
14:38.93 |
Samedi 17 Octobre |
16h41 |
FAOU Anais (2006) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
06:34.71 |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |
800 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
14:16.99 |
Samedi 17 Octobre |
16h41 |
FURBACHER Perrine (2009) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
06:50.29 |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |
200 Medley Women |
|
serie 3 |
line 4 |
03:34.06 |
Dimanche 18 Octobre |
14h13 |
HASIC Selena (2005) FRA |
4x50 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 6 |
02:40.00 |
Samedi 17 Octobre |
15h00 |
400 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 6 |
05:42.51 |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |
1500 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Samedi 17 Octobre |
17h57 |
400 Medley Women |
|
serie 2 |
line 3 |
06:42.39 |
Dimanche 18 Octobre |
15h18 |
MAHIEU-GRIMONET Tania (2009) FRA |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Samedi 17 Octobre |
15h20 |