Start-List by team
ANCENIS COURSE NATATION
Code structure : 3163 - District : PAYS DE LA LOIRE (1597) - Department : LOIRE-ATLANTIQUE (1691)
Number of individual commitments:43
ARRAUDEAU Martin (2008) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 6 |
line 4 |
02:57.06 |
Dimanche 18 Octobre |
09h27 |
50 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 3 |
00:35.51 |
Dimanche 18 Octobre |
09h59 |
200 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 5 |
02:38.81 |
Dimanche 18 Octobre |
10h44 |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:22.00 |
Dimanche 18 Octobre |
11h31 |
BRÉMOND Pablo (2007) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 5 |
line 4 |
03:11.14 |
Dimanche 18 Octobre |
09h22 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 2 |
00:36.73 |
Dimanche 18 Octobre |
10h09 |
200 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 4 |
03:32.25 |
Dimanche 18 Octobre |
10h47 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:24.04 |
Dimanche 18 Octobre |
11h22 |
DAVID Lilian (2008) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 6 |
00:34.43 |
Dimanche 18 Octobre |
10h10 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
03:26.40 |
Dimanche 18 Octobre |
10h21 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:35.59 |
Dimanche 18 Octobre |
11h02 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 4 |
06:28.20 |
Dimanche 18 Octobre |
11h43 |
FILAQUIER Abel (2009) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
09h00 |
50 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
09h55 |
200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
10h35 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
01:49.18 |
Dimanche 18 Octobre |
11h08 |
GABORIEAU Paul-Edouard (2008) FRA |
50 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
00:46.59 |
Dimanche 18 Octobre |
09h53 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 5 |
00:36.87 |
Dimanche 18 Octobre |
10h09 |
200 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
03:12.57 |
Dimanche 18 Octobre |
10h35 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
06:12.97 |
Dimanche 18 Octobre |
11h52 |
LE DÛ Kelig (2009) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
09h47 |
50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
10h05 |
200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
10h30 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:02.19 |
Dimanche 18 Octobre |
11h08 |
ROUX Hugo (2007) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 5 |
line 3 |
03:10.43 |
Dimanche 18 Octobre |
09h22 |
50 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 2 |
00:33.66 |
Dimanche 18 Octobre |
10h10 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
10h21 |
100 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 2 |
01:55.76 |
Dimanche 18 Octobre |
11h27 |
VIALLE Huguo (2008) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 1 |
00:43.07 |
Dimanche 18 Octobre |
10h07 |
200 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
10h30 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
11h05 |
GACHET Lucie (2008) FRA |
200 Medley Women |
|
serie 4 |
line 4 |
02:57.36 |
Dimanche 18 Octobre |
15h00 |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 3 |
00:30.78 |
Dimanche 18 Octobre |
15h38 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
02:47.29 |
Dimanche 18 Octobre |
15h50 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:32.43 |
Dimanche 18 Octobre |
16h21 |
GERGAUD Clémentine (2008) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 2 |
00:36.28 |
Dimanche 18 Octobre |
15h38 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
15h50 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:40.91 |
Dimanche 18 Octobre |
16h21 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 2 |
06:12.42 |
Dimanche 18 Octobre |
17h01 |
GUINOSEAU Carys (2008) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
15h21 |
50 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
15h29 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 18 Octobre |
15h50 |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 4 |
01:34.57 |
Dimanche 18 Octobre |
16h31 |