Start-List by team
CSN GUYANCOURT
Code structure : 1156 - District : ILE-DE-FRANCE (1592) - Department : YVELINES (1662)
Number of individual commitments:34
CLAIMAND Evan (2007) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 6 |
line 4 |
02:30.79 |
Dimanche 19 Décembre |
11h05 |
800 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
09:28.27 |
Lundi 20 Décembre |
08h50 |
DUYCK Mathieu (2007) FRA |
100 Freestyle Men |
|
serie 8 |
line 4 |
01:01.48 |
Dimanche 19 Décembre |
09h58 |
100 Backstroke Men |
|
serie 9 |
line 4 |
01:07.74 |
Lundi 20 Décembre |
10h29 |
GENDRIER Esteban (2007) FRA |
400 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 7 |
04:32.80 |
Samedi 18 Décembre |
09h25 |
200 Medley Men |
|
serie 11 |
line 2 |
02:23.67 |
Dimanche 19 Décembre |
11h21 |
800 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
09:25.59 |
Lundi 20 Décembre |
08h50 |
400 Medley Men |
|
serie 3 |
line 4 |
05:12.14 |
Mardi 21 Décembre |
10h23 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
18:01.55 |
Mercredi 22 Décembre |
11h14 |
JENVRIN Leo (2008) FRA |
200 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 5 |
02:35.22 |
Samedi 18 Décembre |
10h44 |
400 Medley Men |
|
serie 2 |
line 8 |
05:29.64 |
Mardi 21 Décembre |
10h17 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
02:37.68 |
Mercredi 22 Décembre |
09h14 |
SOURDOU Nicolas (2008) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
00:37.47 |
Mardi 21 Décembre |
09h32 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
19:00.23 |
Mercredi 22 Décembre |
11h52 |
CABIOCH Leonie (2008) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 8 |
line 3 |
00:29.99 |
Samedi 18 Décembre |
10h21 |
50 Butterfly Women |
|
serie 11 |
line 8 |
00:31.42 |
Dimanche 19 Décembre |
08h41 |
100 Butterfly Women |
|
serie 10 |
line 2 |
01:10.17 |
Lundi 20 Décembre |
09h27 |
100 Freestyle Women |
|
serie 7 |
line 6 |
01:05.30 |
Mardi 21 Décembre |
09h56 |
50 Backstroke Women |
|
serie 10 |
line 1 |
00:33.90 |
Mercredi 22 Décembre |
09h05 |
200 Butterfly Women |
|
serie 4 |
line 4 |
02:44.85 |
Mercredi 22 Décembre |
11h01 |
CUREAU Lys (2008) FRA |
1500 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 8 |
19:03.24 |
Samedi 18 Décembre |
17h00 |
200 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 3 |
02:21.71 |
Dimanche 19 Décembre |
11h41 |
800 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
09:58.33 |
Lundi 20 Décembre |
10h37 |
400 Freestyle Women |
|
serie 7 |
line 8 |
04:49.17 |
Mercredi 22 Décembre |
10h12 |
DIMITRI Lise (2008) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 10 |
line 6 |
00:37.43 |
Samedi 18 Décembre |
09h52 |
50 Freestyle Women |
|
serie 7 |
line 6 |
00:30.05 |
Samedi 18 Décembre |
10h20 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 11 |
line 1 |
01:21.18 |
Dimanche 19 Décembre |
09h40 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 7 |
line 4 |
02:58.22 |
Mardi 21 Décembre |
09h08 |
200 Medley Women |
|
serie 7 |
line 1 |
02:36.86 |
Mardi 21 Décembre |
11h06 |
400 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 7 |
04:58.12 |
Mercredi 22 Décembre |
09h50 |
POBEL-CRAPPE Laura (2008) FRA |
1500 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
19:37.87 |
Samedi 18 Décembre |
11h23 |
400 Medley Women |
|
serie 3 |
line 7 |
05:41.79 |
Dimanche 19 Décembre |
10h31 |
800 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 8 |
10:06.05 |
Lundi 20 Décembre |
10h37 |
400 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 3 |
04:55.04 |
Mercredi 22 Décembre |
09h56 |