Start-List by team
CN CHAUNY
Code structure : 517 - District : HAUTS-DE-FRANCE (3006) - Department : AISNE (1601)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:3
Team 1 |
ADAM Clara (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:00.00 |
Dimanche 21 Novembre |
11h43 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 21 Novembre |
16h58 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
01:17.28 |
Dimanche 21 Novembre |
10h08 |
APLANCOURT LĂ©onor (2010) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
200 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 21 Novembre |
15h24 |
DEJARDIN Emilie (1987) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 21 Novembre |
10h35 |
DUBOIS Pauline (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 7 |
03:41.06 |
Dimanche 21 Novembre |
16h20 |
EL BOUAYADI Ayah (2010) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 21 Novembre |
10h56 |
FIEULAINE Marlene (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:00.00 |
Dimanche 21 Novembre |
11h43 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 21 Novembre |
15h45 |
FLORET Maeva (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:00.00 |
Dimanche 21 Novembre |
11h43 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 21 Novembre |
16h58 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 6 |
02:56.52 |
Dimanche 21 Novembre |
16h37 |
GILLES Jeanne (2009) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 6 |
11:00.00 |
Dimanche 21 Novembre |
11h43 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 21 Novembre |
16h58 |
100 Medley Women |
|
serie 2 |
line 5 |
01:23.56 |
Dimanche 21 Novembre |
11h15 |
MOUREY Faustine (2010) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 21 Novembre |
16h58 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 21 Novembre |
10h19 |
NIOT Manon (2009) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 2 |
line 2 |
06:15.00 |
Dimanche 21 Novembre |
09h41 |
400 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 21 Novembre |
15h55 |