Start-List by team
TOULOUSE ATHLETIC CLUB
Code structure : 169 - District : OCCITANIE (3001) - Department : HAUTE-GARONNE (1645)
Number of individual commitments:28
Number of engaged relay:2
FERNANDEZ Bruno (1972) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 1 |
00:35.64 |
Dimanche 07 Novembre |
16h29 |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:23.20 |
Dimanche 07 Novembre |
17h00 |
GILBERT Stéphane (1968) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
00:32.13 |
Dimanche 07 Novembre |
17h21 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:11.79 |
Dimanche 07 Novembre |
18h08 |
4x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
02:29.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
GREFFIN Jérome (1975) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h18 |
4x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
02:29.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
MUNSCH Pascal (1971) FRA |
100 Medley Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:24.03 |
Dimanche 07 Novembre |
17h00 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h55 |
4x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
NGUYEN Théo (1997) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h30 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h53 |
SAINT MACARY Guillaume (1994) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 5 |
00:28.83 |
Dimanche 07 Novembre |
16h29 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 4 |
00:26.37 |
Dimanche 07 Novembre |
17h34 |
4x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
BUREAU Anne-Laure (1992) FRA |
100 Medley Women |
|
serie 3 |
line 2 |
01:29.52 |
Dimanche 07 Novembre |
16h53 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:16.12 |
Dimanche 07 Novembre |
17h51 |
4x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
02:29.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
FAUGERE Fany (1985) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
00:39.82 |
Dimanche 07 Novembre |
17h17 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:26.30 |
Dimanche 07 Novembre |
18h02 |
4x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
02:29.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
GARCIA ORDAS Estefania (1985) ESP |
50 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h59 |
4x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
GILBERT Ines (2000) FRA |
50 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
16h34 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h24 |
MORVAN-BORIOS Laurence (1966) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 4 |
00:35.21 |
Dimanche 07 Novembre |
16h28 |
50 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 4 |
00:32.08 |
Dimanche 07 Novembre |
17h27 |
THIBAULT Laura (1994) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
16h27 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
16h48 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h24 |
200 Medley Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
17h41 |
4x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 2 |
02:30.00 |
Dimanche 07 Novembre |
18h19 |
VERNOST Laetitia (1990) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 07 Novembre |
16h38 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
00:37.92 |
Dimanche 07 Novembre |
17h17 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
01:22.87 |
Dimanche 07 Novembre |
18h02 |