Start-List by team
CHARTRES METROPOLE NAT
Code structure : 1798 - District : CENTRE-VAL DE LOIRE (1580) - Department : EURE-ET-LOIR (1607)
Number of individual commitments:38
BOUFERRACHE Ilyes (2010) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 7 |
00:34.12 |
Vendredi 10 Juin |
17h28 |
50 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 3 |
00:30.57 |
Vendredi 10 Juin |
18h49 |
200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
02:34.10 |
Samedi 11 Juin |
09h38 |
100 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 1 |
01:07.22 |
Dimanche 12 Juin |
09h31 |
50 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 1 |
00:38.05 |
Dimanche 12 Juin |
10h01 |
CORDIER Elliot (2009) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 4 |
line 3 |
00:33.43 |
Vendredi 10 Juin |
17h28 |
50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 6 |
00:32.35 |
Vendredi 10 Juin |
18h47 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 6 |
01:16.32 |
Samedi 11 Juin |
10h34 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 12 Juin |
09h28 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 7 |
02:59.10 |
Dimanche 12 Juin |
11h30 |
LEVEUZIT Nôa (2007) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 5 |
line 8 |
01:17.00 |
Vendredi 10 Juin |
18h03 |
50 Freestyle Men |
|
serie 5 |
line 2 |
00:29.86 |
Vendredi 10 Juin |
18h50 |
200 Backstroke Men |
|
serie 4 |
line 8 |
NTNo time |
Samedi 11 Juin |
11h57 |
50 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 12 Juin |
09h58 |
LHOSTE Ayoub (2008) FRA |
800 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 8 |
10:55.27 |
Vendredi 10 Juin |
16h49 |
200 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 7 |
02:30.13 |
Samedi 11 Juin |
09h41 |
1500 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 5 |
20:42.68 |
Samedi 11 Juin |
17h13 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:10.52 |
Dimanche 12 Juin |
09h28 |
400 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 12 Juin |
16h07 |
LIMA LEITE Enzo (2009) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 3 |
00:32.26 |
Vendredi 10 Juin |
18h47 |
200 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 2 |
02:34.55 |
Samedi 11 Juin |
09h38 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:10.81 |
Dimanche 12 Juin |
09h28 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 12 Juin |
10h37 |
QUENTIN Samuel (2009) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 8 |
01:19.98 |
Vendredi 10 Juin |
17h59 |
50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Vendredi 10 Juin |
18h45 |
200 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 2 |
02:29.40 |
Samedi 11 Juin |
09h41 |
200 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
02:53.12 |
Samedi 11 Juin |
11h49 |
100 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 7 |
01:08.34 |
Dimanche 12 Juin |
09h30 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 3 |
02:50.32 |
Dimanche 12 Juin |
10h37 |
BAMBIER Léa (2008) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 5 |
line 1 |
00:36.86 |
Vendredi 10 Juin |
17h17 |
100 Butterfly Women |
|
serie 4 |
line 7 |
01:22.84 |
Samedi 11 Juin |
10h28 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 12 Juin |
09h02 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 12 Juin |
11h22 |
GUILLONNEAU Louise (2009) FRA |
200 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
03:23.01 |
Vendredi 10 Juin |
18h10 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 5 |
line 8 |
00:42.12 |
Samedi 11 Juin |
10h09 |
1500 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 8 |
21:38.43 |
Samedi 11 Juin |
16h51 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 5 |
line 2 |
01:30.01 |
Dimanche 12 Juin |
11h04 |
400 Freestyle Women |
|
serie 4 |
line 8 |
05:40.75 |
Dimanche 12 Juin |
15h42 |