Start-List by team
CN ST-CHAMOND
Code structure : 582 - District : AUVERGNE-RHONE-ALPES (3004) - Department : LOIRE (1685)
Number of individual commitments:10
Number of engaged relay:2
Team 1 |
CROCFER Yves (1967) FRA |
100 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 2 |
01:20.14 |
Dimanche 26 Février |
14h49 |
4x50 Medley Mixt |
[3 position] |
serie 2 |
line 9 |
02:35.00 |
Dimanche 26 Février |
16h04 |
10x50 Freestyle Mixt |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
FAYOLLE Julien (1996) FRA |
50 Backstroke Mixt |
|
serie 4 |
line 1 |
00:35.08 |
Dimanche 26 Février |
14h58 |
10x50 Freestyle Mixt |
[10 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
HADJ-RABAH Kamel (1970) FRA |
100 Medley Mixt |
|
serie 3 |
line 1 |
01:30.21 |
Dimanche 26 Février |
15h55 |
10x50 Freestyle Mixt |
[8 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
PERRIER Gregory (1983) FRA |
100 Breaststroke Mixt |
|
serie 3 |
line 6 |
01:26.08 |
Dimanche 26 Février |
15h07 |
10x50 Freestyle Mixt |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
ZUCHIATTI Sylvain (1989) FRA |
50 Breaststroke Mixt |
|
serie 1 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 26 Février |
15h27 |
4x50 Medley Mixt |
[2 position] |
serie 2 |
line 9 |
02:35.00 |
Dimanche 26 Février |
16h04 |
10x50 Freestyle Mixt |
[6 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
BRILLAUD Sylvie (1957) FRA |
100 Backstroke Mixt |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 26 Février |
15h36 |
4x50 Medley Mixt |
[1 position] |
serie 2 |
line 9 |
02:35.00 |
Dimanche 26 Février |
16h04 |
10x50 Freestyle Mixt |
[7 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
CHARPENTIER Elsa (1984) FRA |
100 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 9 |
01:31.22 |
Dimanche 26 Février |
15h23 |
10x50 Freestyle Mixt |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
LEKHAL Sonya (1994) FRA |
50 Freestyle Mixt |
|
serie 2 |
line 6 |
NTNo time |
Dimanche 26 Février |
15h14 |
10x50 Freestyle Mixt |
[5 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
RAMEL Delphine (1982) FRA |
200 Freestyle Mixt |
|
serie 3 |
line 9 |
03:04.68 |
Dimanche 26 Février |
14h37 |
4x50 Medley Mixt |
[4 position] |
serie 2 |
line 9 |
02:35.00 |
Dimanche 26 Février |
16h04 |
10x50 Freestyle Mixt |
[9 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |
ZUCHIATTI Marjorie (1989) FRA |
50 Butterfly Mixt |
|
serie 3 |
line 0 |
00:44.90 |
Dimanche 26 Février |
15h47 |
10x50 Freestyle Mixt |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:05.00 |
Dimanche 26 Février |
14h00 |