Start-List by team
OLORON NATATION 64
Code structure : 2315 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : PYRÉNÉES-ATLANTIQUES (1656)
Number of individual commitments:38
DAMESTOY Thomas (2003) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 4 |
00:33.50 |
Samedi 16 Mai |
10h41 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:24.07 |
Samedi 16 Mai |
12h22 |
50 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 8 |
00:39.14 |
Dimanche 17 Mai |
09h42 |
100 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
01:13.53 |
Dimanche 17 Mai |
11h25 |
DECLE Nicolas (1997) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 3 |
00:31.09 |
Samedi 16 Mai |
10h16 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
02:35.19 |
Samedi 16 Mai |
18h27 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 6 |
line 3 |
01:09.49 |
Dimanche 17 Mai |
10h51 |
GIMENEZ Elie (1999) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 16 |
line 6 |
00:27.30 |
Samedi 16 Mai |
10h56 |
100 Freestyle Men |
|
serie 12 |
line 5 |
01:00.63 |
Dimanche 17 Mai |
11h41 |
LADARRE Alexandre (1995) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 13 |
line 5 |
00:27.94 |
Samedi 16 Mai |
10h52 |
50 Butterfly Men |
|
serie 9 |
line 8 |
00:30.28 |
Dimanche 17 Mai |
09h22 |
50 Backstroke Men |
|
serie 4 |
line 8 |
00:34.81 |
Dimanche 17 Mai |
09h44 |
LOMON Florian (2004) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
00:35.20 |
Samedi 16 Mai |
10h41 |
100 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 2 |
01:20.79 |
Samedi 16 Mai |
12h24 |
50 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
00:38.15 |
Dimanche 17 Mai |
09h42 |
LOMON Ludovic (2004) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 8 |
00:40.10 |
Samedi 16 Mai |
10h13 |
50 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 7 |
00:39.36 |
Dimanche 17 Mai |
09h14 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
01:28.00 |
Dimanche 17 Mai |
10h43 |
LOMON Mathis (2001) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 4 |
line 4 |
00:34.86 |
Samedi 16 Mai |
10h14 |
200 Medley Men |
|
serie 2 |
line 2 |
02:35.57 |
Samedi 16 Mai |
11h24 |
50 Butterfly Men |
|
serie 5 |
line 6 |
00:32.34 |
Dimanche 17 Mai |
09h17 |
100 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 8 |
01:05.63 |
Dimanche 17 Mai |
11h32 |
LONNE-PEYRET Thibaud (1999) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 17 |
line 1 |
00:26.83 |
Samedi 16 Mai |
10h57 |
100 Freestyle Men |
|
serie 14 |
line 5 |
00:59.43 |
Dimanche 17 Mai |
11h44 |
ARTERO Marine (2001) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 14 |
line 1 |
00:30.21 |
Samedi 16 Mai |
10h34 |
100 Freestyle Women |
|
serie 11 |
line 8 |
01:07.74 |
Dimanche 17 Mai |
11h12 |
BERNET Albane (2001) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 10 |
line 1 |
00:32.13 |
Samedi 16 Mai |
10h29 |
200 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 6 |
02:34.67 |
Samedi 16 Mai |
18h48 |
50 Butterfly Women |
|
serie 4 |
line 4 |
00:36.48 |
Dimanche 17 Mai |
09h03 |
100 Freestyle Women |
|
serie 8 |
line 4 |
01:10.33 |
Dimanche 17 Mai |
11h06 |
BERRIEIX Lucile (2000) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 8 |
line 8 |
00:33.27 |
Samedi 16 Mai |
10h27 |
200 Freestyle Women |
|
serie 5 |
line 2 |
02:34.96 |
Samedi 16 Mai |
18h48 |
100 Freestyle Women |
|
serie 6 |
line 4 |
01:12.37 |
Dimanche 17 Mai |
11h03 |
LADARRE Aurore (2000) FRA |
50 Breaststroke Women |
|
serie 6 |
line 7 |
00:38.07 |
Samedi 16 Mai |
10h06 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 3 |
line 1 |
03:00.36 |
Samedi 16 Mai |
18h12 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 7 |
line 1 |
01:23.91 |
Dimanche 17 Mai |
10h39 |
ROUGLAN Angélique (1989) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 10 |
line 7 |
00:32.12 |
Samedi 16 Mai |
10h29 |
50 Backstroke Women |
|
serie 4 |
line 6 |
00:39.44 |
Dimanche 17 Mai |
09h31 |