Start-List by team
CLUB DES NAGEURS DE PARIS
Code structure : 164 - District : ILE-DE-FRANCE (1592) - Department : PARIS (1661)
Number of individual commitments:38
GILLET Johan (2002) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Samedi 31 Mars |
09h58 |
50 Backstroke Men |
|
serie 3 |
line 6 |
00:31.57 |
Dimanche 01 Avril |
16h46 |
GILLET Theo (2000) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 3 |
00:25.90 |
Samedi 31 Mars |
15h59 |
100 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
10h51 |
INGALISY Fantina (2003) FRA |
50 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 5 |
00:34.89 |
Dimanche 01 Avril |
10h21 |
100 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 7 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
10h55 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 5 |
line 6 |
01:16.44 |
Dimanche 01 Avril |
16h14 |
MATHIEU Paul (2002) FRA |
100 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
11h10 |
200 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 8 |
02:36.22 |
Dimanche 01 Avril |
17h13 |
MAZIER Nathan (2002) FRA |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
01:07.95 |
Samedi 31 Mars |
09h59 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
02:27.63 |
Samedi 31 Mars |
16h27 |
100 Freestyle Men |
|
serie 4 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
10h55 |
50 Backstroke Men |
|
serie 4 |
line 2 |
00:31.20 |
Dimanche 01 Avril |
16h48 |
SCHOUPPE Adrien (2002) FRA |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Samedi 31 Mars |
09h42 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 6 |
02:50.54 |
Samedi 31 Mars |
16h47 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 4 |
line 1 |
00:34.66 |
Dimanche 01 Avril |
10h22 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 3 |
line 4 |
01:17.62 |
Dimanche 01 Avril |
16h10 |
SONDEREGGER Lucas (2000) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 7 |
line 2 |
00:25.55 |
Samedi 31 Mars |
16h00 |
100 Freestyle Men |
|
serie 6 |
line 2 |
00:56.36 |
Dimanche 01 Avril |
10h58 |
400 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
15h47 |
DEBENATH Lorène (2003) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:18.79 |
Samedi 31 Mars |
09h33 |
50 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
00:32.77 |
Samedi 31 Mars |
10h08 |
50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 6 |
00:29.73 |
Samedi 31 Mars |
15h51 |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 7 |
01:04.09 |
Dimanche 01 Avril |
10h48 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 6 |
04:56.61 |
Dimanche 01 Avril |
15h35 |
MUNOZ Elora (2003) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
01:15.67 |
Samedi 31 Mars |
09h52 |
200 Backstroke Women |
|
serie 3 |
line 7 |
02:38.24 |
Samedi 31 Mars |
16h23 |
100 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
10h46 |
50 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 8 |
00:34.84 |
Dimanche 01 Avril |
16h38 |
ROQUEFORT Capucine (2004) FRA |
1500 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 3 |
19:28.52 |
Samedi 31 Mars |
10h40 |
800 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 4 |
10:15.51 |
Dimanche 01 Avril |
09h30 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 8 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
15h35 |
SIEFFERT Anais (2004) FRA |
100 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 6 |
01:15.87 |
Samedi 31 Mars |
09h52 |
50 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 6 |
00:34.77 |
Dimanche 01 Avril |
16h38 |
ZAID KERMORGANT Lise (2003) FRA |
200 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
02:20.34 |
Samedi 31 Mars |
09h33 |
50 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
00:29.94 |
Samedi 31 Mars |
15h51 |
100 Freestyle Women |
|
serie 3 |
line 1 |
01:04.77 |
Dimanche 01 Avril |
10h48 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
NTNo time |
Dimanche 01 Avril |
15h35 |