Start-List by team
ASSJ NATATION VIENNE GLANE
Code structure : 1793 - District : NOUVELLE-AQUITAINE (3002) - Department : HAUTE-VIENNE (1629)
Number of individual commitments:20
Number of engaged relay:6
Team 1 |
COZETTE Camille (1998) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[8 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
4x100 Medley Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h36 |
200 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h14 |
DARDILHAC Valentin (2007) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
100 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
01:35.17 |
Dimanche 11 Novembre |
15h46 |
GERBAUD Alex (1997) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
4x100 Medley Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h36 |
200 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 2 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
09h56 |
LANDEMAINE Clovis (2006) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[7 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
100 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
01:53.09 |
Dimanche 11 Novembre |
16h01 |
MIALDEA Téo (2002) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[9 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
4x200 Freestyle Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 3 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
100 Butterfly Men |
|
serie 3 |
line 5 |
01:11.09 |
Dimanche 11 Novembre |
16h40 |
MIDI Romaric (2000) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[10 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
4x200 Freestyle Men |
[1 position] |
serie 2 |
line 3 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
4x100 Medley Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h36 |
400 Freestyle Men |
|
serie 3 |
line 1 |
04:45.78 |
Dimanche 11 Novembre |
10h45 |
MRABET Taha (1986) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[6 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
4x200 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 3 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
100 Medley Men |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h54 |
SIMONNEAU Celestin (2005) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[5 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
200 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h01 |
SPRIET Jonas (1988) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
4x200 Freestyle Men |
[2 position] |
serie 2 |
line 3 |
10:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
15h13 |
4x100 Medley Men |
[4 position] |
serie 2 |
line 2 |
05:30.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h36 |
200 Medley Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h15 |
VILLELEGER RIVET Lucas (1999) FRA |
10x50 Freestyle Men |
[3 position] |
serie 2 |
line 5 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h38 |
100 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 4 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
16h20 |
CAZAL Juliette (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h28 |
COZETTE Emma (2007) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
200 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
15h50 |
FLEURY LAVERGNE Laurie (2005) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 2 |
line 1 |
11:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h57 |
4x100 Medley Women |
[3 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h15 |
400 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
05:41.07 |
Dimanche 11 Novembre |
16h13 |
GERBAUD Ilona (2002) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[4 position] |
serie 2 |
line 1 |
11:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h57 |
4x100 Medley Women |
[1 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h15 |
200 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
02:44.37 |
Dimanche 11 Novembre |
15h39 |
JACKSON Lily (2008) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[6 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 3 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
10h08 |
MOIRAND Peryne (2006) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[7 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
100 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 2 |
02:04.28 |
Dimanche 11 Novembre |
10h51 |
NORET Magali (1968) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[9 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x100 Medley Women |
[2 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h15 |
100 Backstroke Women |
|
serie 2 |
line 2 |
01:31.61 |
Dimanche 11 Novembre |
09h53 |
PLASTRE Morgane (1984) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[8 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x100 Medley Women |
[4 position] |
serie 1 |
line 3 |
06:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
17h15 |
100 Medley Women |
|
serie 1 |
line 5 |
NTNo time |
Dimanche 11 Novembre |
11h09 |
RENAUDIE Lise (2000) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[5 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[2 position] |
serie 2 |
line 1 |
11:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h57 |
200 Medley Women |
|
serie 2 |
line 4 |
03:01.29 |
Dimanche 11 Novembre |
16h47 |
SOURY Elisa (2004) FRA |
10x50 Freestyle Women |
[10 position] |
serie 1 |
line 4 |
07:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
09h15 |
4x200 Freestyle Women |
[3 position] |
serie 2 |
line 1 |
11:00.00 |
Dimanche 11 Novembre |
11h57 |
200 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 1 |
03:27.33 |
Dimanche 11 Novembre |
16h31 |