Start-List by team
CN AUCH
Code structure : 245 - District : OCCITANIE (3001) - Department : GERS (1609)
Number of individual commitments:34
BOELLMANN Jules (2007) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 6 |
00:36.85 |
Samedi 18 Mai |
15h23 |
50 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 5 |
00:38.80 |
Samedi 18 Mai |
17h00 |
BOYER Adrien (2005) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 2 |
line 5 |
00:28.99 |
Samedi 18 Mai |
15h36 |
50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 5 |
00:27.69 |
Samedi 18 Mai |
16h23 |
DEBEST Antonin (2005) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 8 |
00:30.74 |
Samedi 18 Mai |
16h23 |
50 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 7 |
00:35.16 |
Samedi 18 Mai |
17h13 |
GANEO Sacha (2005) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 1 |
00:37.65 |
Samedi 18 Mai |
15h36 |
50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 1 |
00:34.15 |
Samedi 18 Mai |
16h23 |
GUILLEMOT Arthur (2008) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:34.46 |
Samedi 18 Mai |
15h59 |
50 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 3 |
00:41.84 |
Samedi 18 Mai |
16h47 |
LABAT Oscar (2006) FRA |
50 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 4 |
00:40.11 |
Samedi 18 Mai |
17h06 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 2 |
line 2 |
00:44.80 |
Samedi 18 Mai |
17h57 |
LAINÉ Paul (2009) FRA |
50 Butterfly Men |
|
serie 1 |
line 6 |
01:10.96 |
Samedi 18 Mai |
15h02 |
50 Breaststroke Men |
|
serie 1 |
line 6 |
01:05.24 |
Samedi 18 Mai |
17h29 |
RANÇON Clement (2005) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 1 |
line 3 |
00:31.67 |
Samedi 18 Mai |
16h23 |
50 Backstroke Men |
|
serie 1 |
line 3 |
00:37.71 |
Samedi 18 Mai |
17h13 |
RANÇON Vivian (2007) FRA |
50 Freestyle Men |
|
serie 2 |
line 8 |
00:33.92 |
Samedi 18 Mai |
16h11 |
50 Backstroke Men |
|
serie 2 |
line 4 |
00:38.36 |
Samedi 18 Mai |
17h00 |
AURORA Louise (2007) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 6 |
00:35.69 |
Samedi 18 Mai |
15h26 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 5 |
00:31.84 |
Samedi 18 Mai |
16h14 |
BOSCHET Charlotte (2008) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 6 |
00:48.68 |
Samedi 18 Mai |
15h19 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 1 |
line 4 |
00:53.07 |
Samedi 18 Mai |
17h47 |
CERTIAT Lola (2006) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 1 |
00:39.79 |
Samedi 18 Mai |
15h33 |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 1 |
00:33.05 |
Samedi 18 Mai |
16h20 |
DUCAMIN Callie (2008) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 2 |
line 2 |
00:37.39 |
Samedi 18 Mai |
16h08 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 5 |
00:46.14 |
Samedi 18 Mai |
17h47 |
JACQUEMIN Adele (2008) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 2 |
line 8 |
00:45.31 |
Samedi 18 Mai |
15h19 |
50 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 1 |
00:50.55 |
Samedi 18 Mai |
16h56 |
LAINÉ Ambre (2007) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 3 |
00:35.04 |
Samedi 18 Mai |
16h14 |
50 Backstroke Women |
|
serie 1 |
line 5 |
00:41.16 |
Samedi 18 Mai |
17h03 |
SADOWY Chloe (2007) FRA |
50 Butterfly Women |
|
serie 1 |
line 8 |
00:43.05 |
Samedi 18 Mai |
15h26 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 4 |
00:42.12 |
Samedi 18 Mai |
17h54 |
VITALI Emma (2008) FRA |
50 Freestyle Women |
|
serie 1 |
line 5 |
00:39.54 |
Samedi 18 Mai |
16h08 |
50 Breaststroke Women |
|
serie 2 |
line 3 |
00:49.78 |
Samedi 18 Mai |
17h47 |