Back to liveffn portail
Liveffn portail
Sports results announced throughout the liveffn.com are provided for informational purposes and have no contractual value. IMPORTANT, only the results published on the Federal website(ffnatation.fr) are validated by the institution.
Warning
Français
English
English
PEYREHORADE
Coupe Régionale Interclubs Juniors 1 et moins (Zone Sud) - 25 m
Sunday 25 July 2021
Welcome
Swimming the Web
Homepage
site organizer
Program
programmation
Start-List
Program
Results
To learn more
Live
Live Results !
Lists
Lists informations
Statistics
Commitments statistics on the competition
Events
Entry List by events
Teams
Start-List by team
Competitors
Start-List by competitor
Start-List by event
Women events
Entry List Statistics
50 Freestyle Women
100 Freestyle Women
200 Freestyle Women
50 Backstroke Women
50 Breaststroke Women
50 Butterfly Women
100 Medley Women
200 Medley Women
4x50 Freestyle Women
4x100 Individual Medley Women
Men events
Entry List Statistics
50 Freestyle Men
100 Freestyle Men
200 Freestyle Men
50 Backstroke Men
50 Breaststroke Men
50 Butterfly Men
100 Medley Men
200 Medley Men
4x50 Freestyle Men
4x100 Individual Medley Men
50 Backstroke Women
1.
JAUREGUY Clara
See the Commitments for this competitor
2008
FRA
S.A MAULEONAIS OMNISPORTS
See the Commitments for this team
00:37.84
2.
PEYROULET Amandine
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
ESPERANCE SERRES-CASTET
See the Commitments for this team
00:44.82
3.
CAPDEVILLE Fany
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
ELKAR 64 NATATION
See the Commitments for this team
00:51.20
4.
LESCA DE BENEDICTIS Loise
See the Commitments for this competitor
2008
FRA
P.S TARUSATE
See the Commitments for this team
00:52.54
5.
BARBIER Elina
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
ELKAR 64 NATATION
See the Commitments for this team
00:54.88
6.
AMPO Amaia
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
ELKAR 64 NATATION
See the Commitments for this team
00:57.18
7.
BURONFOSSE Zoé
See the Commitments for this competitor
2007
FRA
US BAZAS NATATION
See the Commitments for this team
01:00.60
8.
PLANTON Abygail
See the Commitments for this competitor
2010
FRA
US BAZAS NATATION
See the Commitments for this team
01:02.68
9.
HALLIER Lou
See the Commitments for this competitor
2010
FRA
MARSOUINS LANGON
See the Commitments for this team
NT
No time
10.
VIGNAU Leane
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
ESPERANCE SERRES-CASTET
See the Commitments for this team
NT
No time
11.
GONCALVES Manuela
See the Commitments for this competitor
2010
FRA
SN PEYREHORADE
See the Commitments for this team
NT
No time
12.
TAFFARY Appollonia
See the Commitments for this competitor
2010
FRA
SN PEYREHORADE
See the Commitments for this team
NT
No time
13.
CAUX Clémentine
See the Commitments for this competitor
2009
FRA
SN PEYREHORADE
See the Commitments for this team
NT
No time