Back to liveffn portail
Liveffn portail
Sports results announced throughout the liveffn.com are provided for informational purposes and have no contractual value. IMPORTANT, only the results published on the Federal website(ffnatation.fr) are validated by the institution.
Warning
Français
English
English
Venez visiter le site de la FFN
BAYONNE
5e Journée Qualificative - 25 m
Sunday 23 October 2022
Welcome
Swimming the Web
Homepage
Program
programmation
Start-List
Program
Results
To learn more
Live
Live Results !
Lists
Lists informations
Statistics
Commitments statistics on the competition
Events
Entry List by events
Teams
Start-List by team
Competitors
Start-List by competitor
Start-List by event
Women events
Entry List Statistics
50 Freestyle Women
100 Freestyle Women
200 Freestyle Women
400 Freestyle Women
800 Freestyle Women
50 Backstroke Women
100 Backstroke Women
200 Backstroke Women
50 Breaststroke Women
100 Breaststroke Women
200 Breaststroke Women
50 Butterfly Women
100 Butterfly Women
200 Butterfly Women
200 Medley Women
400 Medley Women
Men events
Entry List Statistics
50 Freestyle Men
100 Freestyle Men
200 Freestyle Men
400 Freestyle Men
800 Freestyle Men
1500 Freestyle Men
50 Backstroke Men
100 Backstroke Men
200 Backstroke Men
50 Breaststroke Men
100 Breaststroke Men
200 Breaststroke Men
50 Butterfly Men
100 Butterfly Men
200 Butterfly Men
200 Medley Men
400 Medley Men
400 Freestyle Men
1.
DUBOIL Baptiste
See the Commitments for this competitor
2005
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
See the Commitments for this team
04:20.91
2.
VASSAUX Basile
See the Commitments for this competitor
2006
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
See the Commitments for this team
04:35.17
3.
PARENT Clement
See the Commitments for this competitor
1999
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
See the Commitments for this team
04:35.89
4.
ERRATXOU Vincent
See the Commitments for this competitor
2005
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
See the Commitments for this team
04:41.35
5.
HARISTOY Brice
See the Commitments for this competitor
2005
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
See the Commitments for this team
04:41.53
6.
WAVELET James
See the Commitments for this competitor
2006
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
See the Commitments for this team
04:51.95
7.
VILLANT Clement
See the Commitments for this competitor
2006
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
See the Commitments for this team
04:52.10
8.
FABET Thomas
See the Commitments for this competitor
2005
FRA
BAYONNE-AVIRON BAYONNAIS
See the Commitments for this team
04:52.47
9.
FAYE Noah
See the Commitments for this competitor
2007
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
See the Commitments for this team
04:53.49
10.
BERTIN Gabriel
See the Commitments for this competitor
2006
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
See the Commitments for this team
05:03.71
11.
LEPORE Ioan
See the Commitments for this competitor
2006
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
See the Commitments for this team
05:07.24
12.
DULHOSTE Esteban
See the Commitments for this competitor
2005
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
See the Commitments for this team
05:24.58
13.
CESAT Etor
See the Commitments for this competitor
2007
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
See the Commitments for this team
05:50.18
14.
LABAT Jonathan
See the Commitments for this competitor
2007
FRA
BIARRITZ OLYMPIQUE
See the Commitments for this team
05:55.78
15.
KIELAR Mathias
See the Commitments for this competitor
2006
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
See the Commitments for this team
06:53.23
16.
HOUSSINOT Maxence
See the Commitments for this competitor
2005
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
See the Commitments for this team
08:09.45
17.
BALIZET Paul
See the Commitments for this competitor
2007
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
See the Commitments for this team
NT
No time