Back to liveffn portail
Liveffn portail
Sports results announced throughout the liveffn.com are provided for informational purposes and have no contractual value. IMPORTANT, only the results published on the Federal website(ffnatation.fr) are validated by the institution.
Warning
Français
English
English
Venez visiter le site de la FFN
HENDAYE
Circuit 1 Avenirs - 25 m
Sunday 24 November 2019
Welcome
Swimming the Web
Homepage
Program
programmation
Start-List
Program
Results
To learn more
Live
Live Results !
Lists
Lists informations
Statistics
Commitments statistics on the competition
Events
Entry List by events
Teams
Start-List by team
Competitors
Start-List by competitor
Start-List by competitor
List of Participants (34)
ANDRÉ Sarah
2010
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
BELLENGER Aythana
2011
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
CASTETS Iban
2009
FRA
CN HENDAYE
CAYRAT Margaux
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
CONSTANTIN Yan
2010
FRA
OLORON NATATION 64
CROUSEILLES Maxime
2009
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
DEMEULENAERE Célian
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
DUMOUX Anaelle
2011
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
ESPOSITO Luca
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
GARCIA Lucas
2010
FRA
CN HENDAYE
HOADLEY Kalina
2010
BUL
OLORON NATATION 64
INNES Maéva
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
LACHIEZE Simon
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
LEMARCHAND-HEURTIER Jules
2011
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
LENFANT Corentin
2009
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
LEPOUTERE Jules
2009
FRA
AQUA LONS BARRACUDAS
LOUIS Timothé
2010
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MARGUERON ADOUL Marwa
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
MARTIARENA Aitana
2010
ESP
CN HENDAYE
MARTINE Chloé
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
MEALLET LAFFITTE Iban
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MEZZALIRA Nino
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MICALETTO Tiago
2010
FRA
CN HENDAYE
MORCELLO Elise
2010
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
MORCELLO Noémie
2010
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
ONNAINTY AUGE Kattalin
2011
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
PEYRICAL Astéria
2010
FRA
OLORON NATATION 64
RANSOM Chloé
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
SANZ PONZIO Cleo
2010
FRA
ANGLET OLYMPIQUE
TESSIER Emalou-Xuan
2010
FRA
OLORON NATATION 64
TESTA ROMEO Lukas
2010
FRA
OLORON NATATION 64
VIDAL Arthur
2010
FRA
DAUPHINS SECTION PALOISE
VIDAL Peio
2009
FRA
A. URKIROLAK SJ DE LUZ-CIBOURE
VINCENT Andoni
2009
FRA
ANGLET OLYMPIQUE